Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carmike10 kérdése:

Mit csináljak? Pár hónapja vagyunk együtt és én ugy érzem ez nem nagy kérés.

Figyelt kérdés
Megszerettem volna kérni a barátnőmet arra hogy ha vele vagyok együtt akkor inkább velem foglalkozzon jobban és ne a barátaival nem arról van szó hogy el akarom szakítani tőlük dehogy csak ha már ott vagyok kicsit inkább velem foglalkozzon mert az hülyén néz ki ha ott vagyok vele és én csak lesek. de ő meg a barátaival akar lenni suliba mert hogy keveset van együtt velük. most mit csináljak?
2011. jan. 27. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ha egész nap vele lógsz, ez teljesen érthető

barátkozz össze a haverjaival


ha nem lógsz a nyakán naphosszat, mond meg neki, hogy veled foglalkozzon

2011. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ess16v ***** válasza:
mondd el ezt neki is, csak E/2-ben... abból nem lehet baj.
2011. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de az a gond hogy csak suli szünetekbe és suli után 1 órát találkozunk naponta
2011. jan. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!