Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek, valami tanács? (tovább lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmről lenne szó. A párja megtiltotta neki hogy elmenjen egy helyre csak azért mert féltékeny.

Miközben semmi oka nem lenne rá, sőt, neki kéne meghunyászkodni mert ő már megcsalta a őt.

Mondtam neki, hogy ne törődjön vele, nehogy már ennyire befolyásolja őt. Én úgy gondolom hogy kell

a magánélet a kapcsolatokban is. De a fiú véleményét nem igazán lehet már befolyásolni. Nagyon önfejű és makacs.

Tudom hogy mennyire szeretne elmenni oda a barátnőm és hogy mióta vár már rá. Nem akarom hagyni, hogy e miatt

a fiú miatt ezt kihagyja és később megbánja hogy nem ment el.

(és még annyit hogy a fiú is nyugodtan mehetne a lánnyal, de nem, ő nem megy)

Szerintetek mit mondjak a barátnőmnek? Mondjam neki hogy ne hagyja magát? Nyissam fel a szemét? Vagy

ilyenkor mi a dolgom mint barátnőnek? Mit tennétek? köszi előre is!!!! :)


2011. jan. 27. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

a pasi pont azért féltkeny,mert ő simlis,és azt gondolja,hogy a barátnőd is az.


kell h kiálljon magáért,és elmenjen. a fiúnak csak annyit mondjon: én őszinte vagyok. ha nem bízol bennem,akkor fel is út, le is út.


persze tudom h ez nem könnyű sajna nekem si volt ilyen zsarnok pasim


szerinztem az a legfontosabb h azt hangsúlyozt h a barátnőd megérdemli h elmehessen,h nincs abban semmi rossz stb,mert ha a pasit kezded piszkálni lehet h a lány megsértődik rád

2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cicccuss válasza:
100%
szerintem ha a lánynak van egy kis esze, meg fogja unni, hogy a srác miatt nélkülöz.. de semmiképp nemkéne hagynod. mondd meg neki, hogy ne kérjen engedélyt a fiujátol.. mondja meg neki h elmegy és kész.. ha a fiu szereti akk nemfog szakitani és minden ugyanugy megy tovább.. ha meg szakit vele emiatt azok után h megis csalta a lányt akk megse érdemli barátnödet.. és a csajnak sokkal jobb lesz ugy.. : )
2011. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni! Mindenképpen egy ilyen idióta nem mondja meg másnak mit csináljon!
2014. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!