Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, miért vártok el ennyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vártok el ennyit?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a férfiak túl sokat várnak tőlünk, nőktől. Dolgozzunk, háztartást vezessünk, gyereket neveljünk. Ezek között persze lehet egyensúlyt találni, de a maximálisat nyújtani nem könnyű.

Csak egy példa: édesanyám anno nem választott nagyon megterhelő munkát, így otthon tudott velünk maradni, és a háztartást vezetni. Édesapámtól emiatt viszont évek óta azt hallgatja, hogy ő csak ne szóljon bele az anyagi dolgokba, mert ő nem tett le semmit az asztalra munka terén. Ami nem igaz, csak nem keres olyan jól vele.

Ellenben, ha egész életében a karrierjére koncentrált volna elsősorban, akkor önző, karrierista nőnek lenne bélyegezve.

Ezek után csak annyi a kérdésem, hogy miért csak elvárásaitok vannak, miért is nem támogatjátok a párotokat, miközben az ellenkezőjét meg elvárjátok?

Nagyon örülnék, ha lenne olyan férfi, aki nem ilyen, de egyelőre nem ismerek másmilyen típust(és itt most nemcsak az édesapámra, hanem a barátomra, és a fiú ismerőseimre is gondoltam).


2011. jan. 27. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Számomra az lenne az ideális, ha a nő nem járna munkába, csak a házimunkával és a gyerekneveléssel foglalkozna. Sajnos manapság kevés férfi keres annyit, h egyedül el tudja tartani a családot.
2011. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ez van, sajnos nem farokkal születtél, viseld el a következményeket. Csak egy lány vagy.
2011. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Menj el egy pénzes csávóhoz.Ott meglesz mindened, dolgozni se kell, meg a körmöd se törik le mosogatáskor.Becsületed ugyan nem lesz, de az már nektek mit sem számít.Nők.

Az ingyenélet az kéne.....

2011. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz családi felfogásotok van-férfi részről-,én nem ilyen vagyok ,mi mindent megbeszélünk,közösen csinálunk és nincsenek elvárásaink egymással szemben.Pedig otthon nem ezt a formát láttam mintaként,hanem a ti családotokéra hasonlítót.Szerintem ez szeretet és intelligencia kérdése is.
2011. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon brutálisan általánosítotok, válaszolók. Biztos valami nagy csalódás ért benneteket, biztos pofára ejtettek a nők titeket jó párszor, hogy ilyen lesújtó véleményetek van.


Igaza van a kérdezőnek, valóban sokat várnak el bizonyos férfiak a nőktől. Az, hogy a házimunka == női foglalatosság, ez hülyeség. Régen, mikor még nem dolgoztak a nők, érthető volt. Most viszont mi jogon várja el a férfi, hogy az ugyanúgy 8 órában dolgozó felesége végezzen mindent egyedül?

2011. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
A munka nem igazán elvárás. Legalábbis én olyan férfiről nem halottam, aki olyan bartnőt akar, aki dolgozik, hogy neki ne kelljen (jó persze 1-2 selejt akad). Más kérdés, hogy manapság luxus, ha nem dolgoznak mindketten, főleg ha gyereket is akarnak.
2011. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, te aztán teljesen félreértesz mindent. Támogatás alatt nem a pénzt értettem.
2011. jan. 27. 13:28
 8/16 A kérdező kommentje:
bocsi, mmint a 13:26osra gondoltam
2011. jan. 27. 13:29
 9/16 A kérdező kommentje:
És egyébként én egyetemre járok, mellette dolgozom, főzni is tudok. De attól félek, ha majd gyereket szeretnék vállalni, és emiatt kevesebbet tudok majd dolgozni, akkor hallgathatom én is azt, hogy bezzeg én meg nem keresek annyit.
2011. jan. 27. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez sajnos általánosságban is igaz. A pénz beszél, vagyis a pénz hozója... Csak ne legyenek vitás kérdések:s
2011. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!