Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már elsős korunk óta ismerjük egymást. Egy osztályba jártunk, de ő hatodikban elment másik suliba. "Jártunk" is 5-6-ba. Aztán ugye elszakadtunk egymástól, most mindketten más középsuliba járunk és csak nagyon ritkán találkozunk. De ha mégis összefutunk akkor tök fura minden, mert nem úgy érzem, hogy barátok vagyunk, hanem egy kicsit több. Pl. múltkor vagy 1-2 percig öleltük egymást, amikor beszélünk szinte végig engem néz, és amikor búcsúzóul megpusziltuk egymást Ő megfogta a derekamat és úgy adott puszit. Ezek jelentenek valamit? Mit gondoltok? Előre is köszi! L/16


Ja, és nekem nagyon tetszik a fiú! :)


2011. jan. 27. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13:20 vagyok

mi tetszik benne? mi a terved vele?

2011. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát ez egész srác ahogy van. hát mi a tervem... ez hülye kérdés. szeretnék vele összejönni.
2011. jan. 28. 08:44
 13/15 anonim ***** válasza:

13:20 vagyok


mondj példákat, mi az amitől ő számodra különleges, másabb mint bármelyik srác

nem hülye kérdés, de nem a kérdésre válaszoltál :) az addig rendben van hogy össze szeretnél jönni vele, de azután mi a terved? konkrétan tudod, hogy mit vársz tőle gy kapcsolatban, és mit tudsz neki adni? tudod mire lehet igénye neki, vagy csak általában egy fiúnak?

2011. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát nagyjából tisztába vagyok vele, hogy mik egy fiúnak az igényei, más kérdés, hogy ezeket meg tudnám-e adni neki. őszintén nem tudom. ő az első fiú aki úgy igazán tetszik. tetszett már más is, de nem így. nem tudom, hogy én mit várok tőle. most biztos ilyen tök hülyének gondolsz, de nekem még nem volt barátom rajta kívül. vagyis hát ha azt annak lehet nevezni amikor 5.esek voltunk. szóval még elég tapasztalatlan vagyok :S :/
2011. jan. 28. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:

13:20 vagyok


tudom hogy nem kérted, de adok pár tanácsot, ha komoly, hosszú párkapcsolatot akarsz:


1-nem elég nagyjából tisztában lenni, mi kell egy fiúnak. tudnod kell, konkrétan ő mikre vágyik. ha 10-20 fiúval beszéltél már erről, akkor talán kapsz egy képet arról, mire vágyik a fiúk többsége. de 100-200 fiú esetében már valósabb a kép (kivételesek mindig lesznek)

2-tisztában kell lenned azzal is, te mit vársz tőle. ha nem tudod, mit akarsz, és csak később derül ki, az gondokat szülhet

3-tisztában kell lenned azokkal is, mit tudtok adni egymásnak. amiket szeretnétek/vártok a másiktól, azt képesek vagytok-e megadni egymásnak


példa: fiatal srác nem akar komoly kapcsolatot, csak szeret a lányokkal lenni, csajozni, szereti a szexet. tipikus tini lányunk hosszú távú kapcsolatról és szerelemről álmodozik.

helyzet: a lány sosem fogja tudni azt megadni rövidtávon ami a fiúnak kell. hitegetik egymást, és 1-2 hónap múlva szakítanak, esetleg olyanba mennek bele, amit nem élveznek. ez igaz a fiúra is, aki érzelmileg nem olyan helyzetben van mint a lány. ez egy jellemző hiba a kapcsolatok többségében


még sok példát lehetne felsorolni fordított esetben meg máshogy is, de az az egyik legnagyobb tévedés, hogy a kapcsolatokat a szerelem tartja össze. igaz lehet valamilyen formában, de a szerelem idővel elmúlik, vagy átalakul, nem ugyanaz az érzés lesz, mint legelőször, amikor még nem ismertétek egymást. a szerelem "kevés" hozzá, mert szükség van kölcsönös törődésre, megértésre, tiszteletre, stb. hiába szeret valakit egy férfi, ha nem törődnek vele eleget. de az sem jó, ha a nyakára másznak. nem szabad neki "behódolni" sem, de sárkánykodni sem rajta. mindenkinél más a mérce, ezért nehéz egy jó kapcsolatot kialakítani.


tehát ha akarsz tőle valamit, akkor érdemes megismerni őt, az ő igényeit, és azt, hogy mit tud adni, mi az elképzelése a kapcsolatokról. a többi részét magadban kell elintézni, ugyanezekre a kérdésekre válaszolva.


nem azt mondom, hogy ne jöjjetek össze, csak azt, HA tartós kapcsolatot szeretnél, nem csak egynyári csókolózást, akkor így érdemes próbálni szerintem.

és egyáltalán nem szégyen hogy nem vagy tapasztalt, azért próbálunk tanácsot adni, hogy mások hibájából tanulj. nagyon szép dolog, ha egy ilyen gyerekkori szerelem hosszútávon is működik, sok sikert kívánok hozzá.


abban az esetben ha csak tapasztalatot akarsz szerezni, vagy nem vágysz komoly kapcsolatra, hasonló a felállás: ne akarj tőle olyat amit ő sem akar, vagy nem tudja, mit akarsz.

2011. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!