Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már elsős korunk óta ismerjük egymást. Egy osztályba jártunk, de ő hatodikban elment másik suliba. "Jártunk" is 5-6-ba. Aztán ugye elszakadtunk egymástól, most mindketten más középsuliba járunk és csak nagyon ritkán találkozunk. De ha mégis összefutunk akkor tök fura minden, mert nem úgy érzem, hogy barátok vagyunk, hanem egy kicsit több. Pl. múltkor vagy 1-2 percig öleltük egymást, amikor beszélünk szinte végig engem néz, és amikor búcsúzóul megpusziltuk egymást Ő megfogta a derekamat és úgy adott puszit. Ezek jelentenek valamit? Mit gondoltok? Előre is köszi! L/16


Ja, és nekem nagyon tetszik a fiú! :)


2011. jan. 27. 12:43
1 2
 1/15 tremoros ***** válasza:
hát ha megfogta a derekad és magához szorított akkor ott már lehet valami
2011. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy magához szorított, de azért egy kicsit közelebb húzott. Egyik barátnőm szerint a száj, nyak derék csak a pasié, szóval én ebből indultam ki. De ha tévedek javítsatok ki.
2011. jan. 27. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle. Nem ciki.Remélem összejöttök.
2011. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon is jelentenek valamit, azt, hogy félénk még, de érdekled. Bátorítsd!
2011. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak félek megkérdezni, mert ha nem, akkor az tök gáz, és utána nem tudnánk hogy állni a dologhoz. De azért köszönöm, én is reménykedek :)
2011. jan. 27. 12:57
 6/15 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle. az emberek mindig a legegyszerűbb megoldást nem látják


csak azért mert tetszik neked, nem biztos, hogy minden megnyilvánulása szexuális


12:47 elég sok férfi fogja meg a derekát/kezét egy nőnek, ha megpuszilja. ölelkezni is lehet baráttal


12:53 ezeket a tiniszabályokat felejtsd el. van aki nem szereti megpuszilni se a másikat, van akinek meg egy derékfogás semmi


12:57 nincs ezzel semmi baj, teljesen természetes. inkább legyen egy elvesztett barát, mint egy folyton kínzó gondolat, vagy egy elhalasztott lehetőség. attól még hogy nem kérdezed meg, úgyis egész életedben több lesz mint barát

2011. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem igen de te is agy jelet nehogy félreértse!!
2011. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és az nagyon nagy nyomulás lenne, ha találkozót kezdeményeznék? mert általában eddig is inkább én kerestem őt.
2011. jan. 27. 14:27
 9/15 anonim ***** válasza:

13:20 vagyok


attól függ mennyire te keresed ő. példa: 10/9 alkalom a javadra nem hiszem hogy azt jelenti, érdeklődik. ha fontos lennél neki, ő is keresne. ha tetszik neki hogy kéznél vagy, az nem jelenti azt, hogy különleges is vagy neki. csak egy lány akit jó fogdosni. ha bevallod neki, lehet hogy belemegy, mert a semminél jobb vagy.

remélem hogy nem erről van sz de a jelek alapján csak beképzeled. (ha félénk lenne nem bánna veled lazán, hanem félénk, akkor meg lépett volna. az is fontos, hogy te is viszonozd, amit ő mutat)

2011. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát ettől félek én is, hogy nem érdeklem... túl fogom élni, nem erről van szó, csak hát nagyon tetszik nekem.
2011. jan. 27. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!