Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek az én helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az én helyemben? 15/L

Figyelt kérdés
Régebben eléggé zárkózott voltam. Ez mára megváltozott. Kedves, közvetlen próbálok lenni a környezetemmel. Jófej és vicces is vagyok. Ha valaki tetszik, akkor azt a tudtára adom. Régebben, pedig csak plátói szerelmeim voltak. Egyszóval megnyíltam. Nem tudom mi van, bárhová megyek kedvesek, jófejek velem, imádnak, minden buliba meghívnak.... stb...stb... A velem egyidős fiúk különösképp soha sem vonzottak, csak néhány kivétel van, de az is inkább a szememben csak aranyos. Akik pedig engem érdekeltek, azoknak eddig én nem kellettem, mert fiatalnak véltek. Igaz, túl vékony voltam, meg félénk. Most pedig teljesen megváltoztam: nyitott vagyok és mindenki szerint formás, szép, gyönyörű. Érdekes módon (én most 15 vagyok) azok a 20 éves fiúk is odáig vannak értem. Konkrétan 12 fiúból kéne 1et kiválasztanom. Igaz ez? Veletek is volt már ilyen? És mit tegyek, ami a leghelyesebb?
2011. jan. 27. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
vigyázz velük.. némelyik csak arra hajt, h minnél előbb ágyban lehessen veled!.. ne legyél ennyire naív, keress a inkább 16-18 éves korosztályban
2011. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keményen tanulnák és csak hozzád hasonló korú fiúkkal állnák szóba. Tudhatod, hogy az idősebb pasik mit akarnak veled. Szerintem azzal még ráérsz, de lehet már késő az intelmem.
2011. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak nekem tünik ugy hogy te ezzel egy kicsit hencegni akarsz?

Mert nemhiszem hogy tölünk várnál értelmes választ, egyáltalan nemtudjuk ki vagy, csak te tudod eldönteni hogy neked ki vagy mi kell..

2011. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

velem volt már ilyen. ugyan annyi vagyok, mint te. és én is lány:DD

az volt a helyzet, hogy minden nap más srácokkal mentem suliba, mert mindíg megvártak valahol, tudták merről megyek suliba stb.. nekem is sok közül kellett választanom. de nem tettem meg. tudtam, hogyha egyet kiválasztok, a többi úgyse akar utána már semmit tőlem. de egyszer a legjobb haveri társaságomból előkerült egy srác, aki fiatalabb nálam. 2 hónapja együttvagyunk a többi idősebb srác meg haver maradt :)

igaz, azóta nem kísérgetnek suliba:DD


15/L

2011. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha így érzed jól magad, csináld, ha megjátszod magad, nem érdemes

ha csak azért szeretnek mert vicces meg népszerű vagy, akkor nem szeretnek. aki szereti a személyiséged többi részét is, az igen.

mindegy milyen korú fiúkkal próbálkozol, mindenhol vannak ilyenek, olyanok is. ha választani kell a fiúk közül, egyiket se szereted. csak azért hogy legyen valakid, mint mindenki másnak, nem éri meg. gondolom a szexről meg még hallani sem akarsz, nem azért keresed a fiúkat.

2011. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:29 vagyok


12:46 ez durva általánosítás, miért nem mondod neki, hogy minden pasi csak AZT akarja?


12:52 nekem is hasonló gyanúm van, de ha kelleti magát, és jól megerőszakolják, akkor már nem lesz büszke magára.

2011. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

13:34es nem vagy kicsit pofátlan?? te nem lehetsz én:DD

seggfeeeeeeeeeej.

2011. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13:29 vagyok. tényleg. az is én voltam, kivéve ha a hasadt személyiségem másik énjével vitatkozok.
2011. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

milyen kelleti magát??? attól.h szép vagy vlmi,meg nem kelleti magát!!

amugy kedves kerdező,én ugyanigy voltam: mikor félénk ,vékony pálcika voltam,nem kellettem nagyon senkinek,most meg szaladnak utannam:DD

2011. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:29 vagyok


feltételes módban beszéltem, mert gyanítom hogy ez őt büszekséggel tölti el, még ha nem is dolgozott a külsejéért, hogy másoknak vonzó legyen.


attól hogy valaki pálcika vagy bálna ugyanúgy lehet szerethető ember

2011. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!