Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Mi történik?

Figyelt kérdés

A párom mostanában különösen viselkedik. Nem kívánja a szexet, és ha simogatom,cirógatom a hasát, már elhúzza a kezemet, mintha attól félne hogy a férfiasságára tévednék. 5 alkalomból, 3-szor elutasít. Elutasításnak veszem amikor leállít, megfogja a kezem, inkább hozzám bújik, de csak bújik, nincs semmi tűz, semmi szexuális láng.


Olyan mintha haverként kezelne. Este ha van net, feltaláljuk magunkat, de amint nincs már net, inkább lefekszik mert fáradt stb. De nincs semmi amibe elfáradhatott volna, és két perccel előtte meg aktív volt. Tehát egyértelmű kamu. Én úgy értelmezem a jeleket, mintha gyorsan lefeküdne, nehogy keljen bármit is csinálni.

Bújik, csókolgat ugyan úgy de néha olyan érzésem van mintha rutinból jönne.


Mostanában kritizálja az alakomat is, pedig nem vagyok dagadt, sőt inkább sovány mint vékony. A pasik odavannak értem, ő mégis heccel, hogy "nagy a fenekem".


Érzem hogy nem kíván.

Mitől lehet ez? Most fog kimenni dolgozni külföldre 1-2 hétre, talán stresszes? Vagy az a gond hogy minden nap együtt vagyunk, együtt élünk? Veletek volt már ilyen? nem érzem a szerelmet, nem érzem a tüzet kettőnk közt, pedig ez csak egy fél éves kapcsolat.


2011. jan. 27. 11:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Próbálok vele beszélni.


Utolsó: Nem vagyok elfogult amikor azt mondom, hogy nem unalmas velem a sex :D Mindig szeretek újítani, mindenben benne vagyok, és legtöbbször meglepem valamivel, ami tetszik is neki, és volt már hogy napokig emlegette és hálálkodott. Szóval nem abból áll, hogy szétteszem a lábam és akkor döngessen én meg mint egy darab fa fekszek.


Tüzesek vagyunk mind a ketten, nyitottak az új, extra dolgokra. Odáig és vissza volt értem, rajongott, ha lehet ezt mondani.

De ez a tűz kiveszett belőle az elmúlt 2-3 hétben. És nem tudom mi az oka. Főleg hogy mi az oka, hogy ilyen hirtelen.

2011. jan. 27. 11:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem.Férfiaknál mindig megy a sex, nekün k nem szokott fájni a fejünk előtte, ha érted.

A legszélsőségesebb esetekben is.

2011. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ott a pont! Erről beszélek. Csak az okára lennék kíváncsi, de arra nagyon. :S
2011. jan. 27. 11:49
 14/16 anonim ***** válasza:

ugyaz ez az én szitum is dettó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csak hogy nekem a párom azt mondta szünetet akar a kapcsolatunkba

én 23L ő 20 F

2011. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
majd mesélj mi volt a gond
2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, átérzem nagyon :S Lehet a szünet jól fog jönni nektek! Kell egy kis változatosság! Én is érzem hogy nekünk is ez kéne. Nem szünet csak ritkább találkozás és változások.

Én is próbálok kevesebb időt vele tölteni, és hagyni hogy a régi barátokkal is legyen. Sokat változott miattam, nagyon hirtelen idő miatt mert tudta hogy fel kell nőnie hozzám, ha velem akar járni. ( Abbahagyta a napi szintű "tini hülyeségeket" anélkül hogy kértem volna)


Utolsó, köszi az érdeklődést, tegnap próbáltam vele beszélni, oda-oda szúrni finoman a dolgokat, és ez lett belőle:


Tegnap este ő hívott, mert nem jelentkeztem egész nap. Kérdezte hol vagyok, mikor megyek le hozzá. Mondtam neki hogy mindjárt indulok, de ebből lett 1 óra késés. Úgy gondoltam nyugodtan megengedhetem magamnak hogy megvacsorázzak, tud várni ha én is képes vagyok rá órákat várni akkor ő is.

Este találkoztunk a régi haverjaival. Nem érezte olyan otthonosan magát köztük mint régen, és hamar el is jöttünk onnan, de azért láttam rajta hogy jót tett neki dolog. Mosolygott, jókedve volt. Este ő kezdeményezett szex terén. Habár megint jött először a "fáradt" kifogásával. Hogy nagyon kíván (és éreztem is hogy tényleg így van most) de fáradt. Csak az igazság az hogy semmit nem csinált amiben így el kéne fáradnia, és én is rá tudtam venni magam sokszor mikor fájt a fejem, álmos vagy fáradt voltam hogy kényeztessem...


Megmondtam neki hogy a sok visszautasítást nem szoktam meg és furának tartom, ezért már nem is merek hozzányúlni, mert nem tudom hogyan lekezelni a dolgot. Erre a válasza: "akkor így jártam" (mármint ő így járt).


Volt egy kisebb vitánk, több szurkálódás a részemről, próbáltam nem tolakodóan mindent a nyakába zúdítani mert akkor aztán tényleg nem értette volna meg. Minden alkalommal ő kezdeményezte a kibékülést, ő jött, bújt, csókolt.

Szerinte én őt nem szeretem stb.


Tehát mindent összevetve lett egy 20 perces, két menetes rövid szex. De csakis szigorúan éjfél után, miután megnézte a való világot és játszottunk egy számítógépes játékkal. Én már aludni akartam amikor rám mászott, de sajnos nem tudom eldönteni hogy "ürítésnek" használt-e vagy tényleg érzelmekkel mászott rám. Ez majd kiderül az elkövetkező napokban.


Én nem keresem, majd hív ha akar. Eddig mindig hívott. Külön programokat szervezek a haverokkal, hagyom hogy ő is menjen a sajátjaival. Mindig mindenhová magával visz, de ennek ellenére szerintem kell külön töltött idő is. Úgy tűnik hogy az hogy ritkábban lát, javít a helyzeten. Eddig.

Talán túlságosan "megfojtottam" ebben a kapcsolatban, ezért kezdett "menekülni".

2011. jan. 28. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!