Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Mi történik?

Figyelt kérdés

A párom mostanában különösen viselkedik. Nem kívánja a szexet, és ha simogatom,cirógatom a hasát, már elhúzza a kezemet, mintha attól félne hogy a férfiasságára tévednék. 5 alkalomból, 3-szor elutasít. Elutasításnak veszem amikor leállít, megfogja a kezem, inkább hozzám bújik, de csak bújik, nincs semmi tűz, semmi szexuális láng.


Olyan mintha haverként kezelne. Este ha van net, feltaláljuk magunkat, de amint nincs már net, inkább lefekszik mert fáradt stb. De nincs semmi amibe elfáradhatott volna, és két perccel előtte meg aktív volt. Tehát egyértelmű kamu. Én úgy értelmezem a jeleket, mintha gyorsan lefeküdne, nehogy keljen bármit is csinálni.

Bújik, csókolgat ugyan úgy de néha olyan érzésem van mintha rutinból jönne.


Mostanában kritizálja az alakomat is, pedig nem vagyok dagadt, sőt inkább sovány mint vékony. A pasik odavannak értem, ő mégis heccel, hogy "nagy a fenekem".


Érzem hogy nem kíván.

Mitől lehet ez? Most fog kimenni dolgozni külföldre 1-2 hétre, talán stresszes? Vagy az a gond hogy minden nap együtt vagyunk, együtt élünk? Veletek volt már ilyen? nem érzem a szerelmet, nem érzem a tüzet kettőnk közt, pedig ez csak egy fél éves kapcsolat.


2011. jan. 27. 11:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy 20 F és 22 L vagyunk. És két hete volt hogy 10 nap telt el két aktusunk között, hasonló okok miatt. Akkor is azt mondta hogy fáradt és feszült.


3-4 nap az átlag ami eltelik az aktusaink közt.


És mostanában agresszívabb is. Folyton csipked, ütöget (visszafogodtan persze, de nekem simogatásra lenne szükségem nem napi szintű "verésre" ). Úgy érzem mintha haverként kezelne.

2011. jan. 27. 11:11
 2/16 Fülünyúl ***** válasza:

Lehet stressz is, főleg ha valami ilyen változás jön mint említetted, és olyankor az agya csak azon jár. Persze ez csak egyik lehetőség a sok közül.

Talán őt kéne megkérdezni hogy mi van.


Ha viszont már te sem érzel szerelmet, és a szerelem érzését nem váltotta fel a még mélyebb szeretet, akkor igazából már csak megszokásból vagytok együtt.

Természetesen fel lehet dobni minden kapcsolatot, de ahhoz mindkét félre szükség van.

2011. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én szeretem, attól tartok, hogy ő nem tudja mit érez. Olyan mintha nem tudná hogy miként kezeljen. Havernak, barátnőnek stb.


Sok barátnője volt de egyik lánynak sem volt elvárása, tehát mondhatni hogy előttem, normális kapcsolata még nem volt.


Őt már kérdeztem, volt is ebből egy nagy vitánk kb 2 hete. Először azt mondta hogy tuti ki akarom doni és most ürügyet keresek, aztán most meg azt mondja hogy keressek mást ha nem tetszik. Nem értem :(

2011. jan. 27. 11:19
 4/16 A kérdező kommentje:
*dobni
2011. jan. 27. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha őszintén elmondod neki, hogy mit gondolsz erről, mik az érzéseid, nyíltan a szemébe mondod, de nem bántó módon, hanem, hogy: "szivi, kicsit vegyél vissza (kacsintás) aztán megfogod a kezét, drágám szeretném, ha nem haverként kezelnél, hanem úgy bánnál velem, mint pároddal, ne üss, inkább simogass, mert nekem arra van szükségem most". Aztán beszélgethettek arról, hogy mostanában nem érzed jól magad, szeretnéd, ha többet lennétek együtt, és nem tetszik, ha beszólogat a fenekedre, mert érzékeny terület ez neked. Stb. A többi már jön magától. De ne feküdjetek le este haraggal, meg kell beszélni mindent. Csak úgy működhet.

Sok sikert

2011. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én igyekszem! Mindig mindent meg akarok beszélni, csak aztán kapom a "női hisztit és hülyén gondolkozol" beszólást.


De megpróbálok hangnemet váltani, ahogy javasoltad, hátha hatásos lesz.

2011. jan. 27. 11:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Márpedig ezt nem kell túlkombinálni.Ami jó azt csinálja az ember, ami nem esik jól azt nem.Ennyi.

Ha jó lenne neki veled, akkor rádmászna.Ha nem jó, akkor menekül.

Lehetsz te más pasiknak szép, meg sexi, de ő feküdt le veled, és hamar ráunt.Ennek lehetsz az oka te is, meg ő is.

Lényeg, hogy nem kíván ennyi idő után.

2011. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Csak ekkor "vádnál" szeretném tudni az okát is, hogy miért. Hátha lehet változtatni. Az ember nem adja fel ilyen könnyen azt akit szeret :)
2011. jan. 27. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindent lehet javítani, ne hallgass arra, aki a párkapcsolat ellen van. Komolyan kell vele beszélni, helyre rakni a hierarchia viszonyokat, te a lány barátja vagy, a lány a te barátnőd, viselkedj vele komolyan, és ne viccelődd el a dolgokat. Aztán ha mindent megbeszéltettek, játszadozhattok egymással :)
2011. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok.Nálam ez úgy ment, hogy összejöttem egy lánnyal, odais költözött hozzám.Ment is a sex úgyahogy, a semminél jobb volt, de jobbhoz voltam szokva előtte.

Na én hamarabb, kb.két hónap után sokaltam be, csak én egyenesen meg is mondtam a Hölgynek, hogy mi a gond, és hogy nem is látok erre megoldást, meg nem is akarok.

Szóval kerestem egy hozzám illő kaliberű nőt, akit kívánok.

2011. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!