Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez túl nagy lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl nagy lépés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és tetszik az egyik osztálytársam. Elég csöndes vagyok, de próbálok vele beszélgetni, hetente egyszer együtt utazunk kb 2 órát. Szüleim kaptak 2 jegyet színházba, de nekem adták, én pedig elhívnám őt. Szerintetek? Ez nagy lépés lenne? Ti mit szólnátok? (Főképp lányok:))Vagy csak egy beszélgetés közben hozzam fel, mint lehetőség? Vagy hagyjam inkább, menjek szülővel, baráttal?
2011. jan. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én annak idején örültem volna neki.

Hívd el, hiszen ez volt az első ötleted és azok irányt mutatnak az életben.

Bánnád később, mi lett volna, ha elhívod...

Fontos, hogy négyszemközt tedd fel a kérdést, hogy a saját döntése, ne pedig a környezetéé legyen.

2011. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha jóba vagy vele akkor hívd el

de ha még beszélgetni sem beszélgettetek annyit akkor majd később

2011. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem jó osztálytársal kezdeni....


de egy csajt elhivhacc.....sztem fasza ötlet ....

2011. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el, nyugodtan. Bár gyakran mondják, hogy házi nyúlra nem lövünk, lehet, hogy nem osztálytárssal kéne kezdeni...
2011. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne kezdhetne osztálytárssal? Mert ha vége lesz akkor rossz lesz naponta látni? Miért úgy kell hozzáállni, hogy ha vége lesz mi lesz? Ha mindig a kockázaton agyalnánk nem tudnánk megélni a szerelmet.

Kérdező, abból, hogy elhívod meg megismerkedtek még semmi baj nem lehet. A többi majd később eldől. Sok sikert.

2011. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2011. jan. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!