Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell neki?

Figyelt kérdés

A párom szünetet kért a kapcsolatunkban....szerintetek mennyi idő kell neki ahhoz,hogy megtudja hogy velem vagy nélkülem jobb?

Mennyi idő után kérdezzek rá,hogy döntött?


2011. jan. 25. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ezt nem tudjuk megmondani hogy mennyi idő az. Neki lehet 2 nap, 1 hét, 3 hét...
2011. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Panda Péter ***** válasza:
szerintem csak ahgyd gondolkodni, mert ha kérdezgeted, akkor az felfoghatja nyaggatásként (ráadásul a te pozíciódat is gyengíti a kapcsolatban, ha ezáltal kiderül, hogy te nagyon ragaszkodsz hozzá)
2011. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

andersen meghalt!nincs mese!

Nehogy már bedőlj egy ilyen koptatásnak!a kedves párod most mással kefél ezért kért időt .

ezt minden komoly ember tudja hogy ilyen nincs!

neharagudj de Téged most ilyen hitvány módon dobtak!

üdv!

2011. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,hát igazából nem tudom mit is gondoljak:S
2011. jan. 26. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondj le róla és nézzél más után!!!
2011. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bix ***** válasza:

ez tényleg iszonyat koptatós duma. a nő is olyan mint a pasi. ha meglátsz egy utcán egy nőt tudod hogy ezzel összejönnél e vagy nem. amelyik azt mondja hogy háát nem tudom az felejtős.


ha a kapcsolat közben próbál ilyen időt kérni akkor az szintén felejtős. kérdés mióta vagytok együtt, de hogy ebből nem lesz nagy szerelem a részéről az tuti, az vagy az elejétől van, vagy soha nem lesz. nekem vagy kétszer mondtak ilyet, hogy pihentetni kéne, mindkét esetben mosolyogtam és megmondtam hogy akkor segítek legyen vége... ők is így gondolták. én a helyedben inkább azt mondanám hogy kalap, ha mégis rájön hogy veled jobb, akkor úgyis jelentkezni fog, ez is tapasztalat:)

2011. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem lehetséges hogy télleg csak időt kér, én eltudnám képzelni magamról is, hogy ezt teszem. 17/L
2011. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy ez már régen rossz. tavaly ilyenkor az én barátom is "időt" kért. Én már akkor tisztában voltam vele, hogy vége. persze aztán megpróbáltuk újra.. ment egy hétig, de ő szabad akart lenni. és megértettem. persze össze is omlottam rendesen tőle. meg aztán közben megcsalt meg ilyen dolgok voltak. Meg hát 1 hónap hiányzott az egy évhez. gondolhatod milyen érzés volt valentin nap előtt szakítani. De remélem te sikeresebb leszel. De szerintem már most kezdj el gondolkozni, hogy mit csinálsz, ha már ne lesz. 18/l
2011. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

fél éve vagyunk együtt...azt mondta az elején,hogy szerelmes belém...fél év alatt kiszeretett belőlem? :S

én is hagyok neki még pár napot és utána írjam meg hogy mit döntött,vagy legyen vége,vagy szó nélkül menjek el hozzájuk és hozzam el a cuccom,amikor nincs otthon?

2011. jan. 29. 12:45
 10/11 bix ***** válasza:

az hogy az elején mit mond a másik az marhára nem mérvadó:) hogy az elején nagy volt a lila köd az lehet, de hogy most nem az fix.

én ilyenkor felhívtam, átmentem, összecsomagoltam és viszlát. nem vagy tolvaj hogy akkor pakolj amikor nincs otthon. legyél erős, határozott,és kész. férfi vagy b+:)

2011. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!