Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek 20 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek 20 éves fiúnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

azt mondja, hogy neki nem kell semmi, de én akkor rosszul érezném magam, ha én kapnék valamit, ő meg nem.

az összes ötletemet amit kitaláltam, egyik sem tetszik neki

gondoltam díszpárnára, bögrére, plüssre etc.

már adtam neki közös képet, plüsst, parfümöt. nem igazán láttam rajta, hogy bármelyiknek is örült volna

mit adhatnék neki valentinnapra?

2000-3000 Ft körül

tudom, hogy nem tudtok róla semmit, de nekem az ilyen alapajándékok is megfelelnek.

ja és sütni nem tudok, anyámmal meg nem vagyok olyan viszonybam, hogy ebben segítséget kérjek tőle.

nemsoká 6 hónapja leszünk együtt

15/L


2011. jan. 25. 21:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

31:53mas vagyok akár hiszed akár nem én anyummal mentem el megvenni...és egyáltalán nem ribanc ruha...fellehet így is fogni de azért mert a SAJÁT párunknak kedveskedünk egy ilyen szexi ruhadarabbal akkor egyáltalán nem ribanc ruha...és én legalább adtam valami tippet és nem ragadtam le annál,hogy dobd ki mert wowozik és hogy milyen egy srác mert nem örül az ajándéknak.és most le lehet szólni nyugodtan meg anyukámat is mert ribancruhát vesz nekem...

milyen jó h nem vagyunk egyformák;)

2011. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam 21:53*
2011. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
na mostmár hülyének nézhettek már a sok olvasástól nem látok és félrenéztem most javítom: 21:13:)
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
utolsónak,: nem ribancos ez a ruha sőt sexisek , de min 17+ nak lenne jó, nem egy 15 évesnek :D :P
2011. febr. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem korhoz kötött. Ha a kis csajszinak tetszik ez az ötlet, akkor vágj bele:) Nagyon cuki kis fehérneműk az biztos. És nem baszogatni akarlak.. de beszélj a pároddal hogy legyen őszinte, ha tetszik neki valami vagy ha nem. Neked is könnyebb lesz így válogatnod. És nem leszel kétségbe esett hogy inkább meg se veszed mert "úgy se tetszik neki" Sok sikert:)
2011. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!