Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek 20 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek 20 éves fiúnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

azt mondja, hogy neki nem kell semmi, de én akkor rosszul érezném magam, ha én kapnék valamit, ő meg nem.

az összes ötletemet amit kitaláltam, egyik sem tetszik neki

gondoltam díszpárnára, bögrére, plüssre etc.

már adtam neki közös képet, plüsst, parfümöt. nem igazán láttam rajta, hogy bármelyiknek is örült volna

mit adhatnék neki valentinnapra?

2000-3000 Ft körül

tudom, hogy nem tudtok róla semmit, de nekem az ilyen alapajándékok is megfelelnek.

ja és sütni nem tudok, anyámmal meg nem vagyok olyan viszonybam, hogy ebben segítséget kérjek tőle.

nemsoká 6 hónapja leszünk együtt

15/L


2011. jan. 25. 21:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
js és semmit nem gyűjt a WoW-os kiegészítőkön kívül
2011. jan. 25. 22:32
 12/25 anonim ***** válasza:

Ó! Ne csessz már! Összejöttél egy WoW-fannal? Mi vett rá? Ennyire nem lehetsz kétségbeesett. Bár így már megértem a korbéli felállás miértjét.


Egy pár év múlva, ha visszatekintesz majd erre a kapcsolatra, valószínűleg időpocsékolásnak fogod tartani. Addig viszont javaslom, hogy vegyél magadnak hegyes füleket és öltözz be elfnek. :D

2011. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Háháháhhááh

ezt jólkifogtAD...XDS

összejöttél egy igazi kertén kockával...

ez van szivi, kellett neked 20 éves f*sz???!!!!

saját korosztályodból válogass, vmi NORMÁLIS srácot, és kerüld az ilyen gyökereket.

2011. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
ha már gondolkozni kell rajta az nem jo. meg szerintem a meglepetés a legjobb...: )
2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem, hogy mi fogott meg a srácban? :O
2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%

WoW-os kocka, atyaég.. laktam együtt ilyennel, szánalmas zombi balf@sz mind.

Vegyél neki műanyag kismotort, homokozókészletet vagy öltözz be a kedvenc wowos karakterének és szpd le úgy.

2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg vegyél neki game card-ot. :D
2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

gear-eld fel az egyik karakterét...

L/16


15 évesen miért kell neked egy 20 éves kocka:D?

ahelyett hogy szórakoznál

2011. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

én csak annyit tudok erre mondani h én is szoktam wowozni és nem tartom magamnak kockának sőt még párom is van. attól h a barátod wowozik nem kell kidobni,mert szerintem ha együtt vagytok már fél éve az nem véletlen.gondolom jól érzed magad vele.de nem ez volt a kérdés szóval ti is jobban tennétek ha arra írnátok.És szerintem a közös képnek nagyon örült de pl. én is olyan vagyok h nagyon nehezen mutatom ki ha kapok a barátomtól valamit mennyire tetszik de sajnos ő sem nagyon hiszi el h tetszik nekem amit kaptam.hát lehet h nem 2-3 ezer forint de ha kicsit tudsz rá szánni kicsit többet akkor vehetsz egy szexi fehérnemű szetett fűzős felsőrésszel.én 4500ft körül vettem az enyémet combfix nélkül.egy ilyennek biztos örülne:)

itt egy pl.:

[link]


ezek itt nagyon drágák de lehet olcsóbban is kapni:)

2011. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

jezusom ne felejtsuk mar el h 16 eves a lany! biztos nem fog az edesanyja ribanc jelmezre penzt adni neki. En 18 eves vagyok a baratom 21 es tavaj valentinre egy polot kapott amin kozos kepunk volt a hatuljan pedig egy idezet akozos dalunkbol. Nagyon orult neki, a polo szine iszonyuan csunya piros es megis folveszi neha.

A valentin nem arrol szol h stresszeljunk mit vegyunk amasiknak hanem arrol h vmi kis aprosaggal kifejezd az iranta erzett szeretetedet

2011. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!