Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek 20 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek 20 éves fiúnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

azt mondja, hogy neki nem kell semmi, de én akkor rosszul érezném magam, ha én kapnék valamit, ő meg nem.

az összes ötletemet amit kitaláltam, egyik sem tetszik neki

gondoltam díszpárnára, bögrére, plüssre etc.

már adtam neki közös képet, plüsst, parfümöt. nem igazán láttam rajta, hogy bármelyiknek is örült volna

mit adhatnék neki valentinnapra?

2000-3000 Ft körül

tudom, hogy nem tudtok róla semmit, de nekem az ilyen alapajándékok is megfelelnek.

ja és sütni nem tudok, anyámmal meg nem vagyok olyan viszonybam, hogy ebben segítséget kérjek tőle.

nemsoká 6 hónapja leszünk együtt

15/L


2011. jan. 25. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
menjetek el sütizni, vagy csináltass olyan párnát amin a kettőtök képe van. vagy bemész hobbiboltba...:D ott is csomó dologvan.. segitenek neked:)
2011. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%
análsexet ( ha nem volt még) annak tuti örül!
2011. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod mit vegyél neki akkor minek jártok? Jaj, szinte a tesóm, nem tudja mit vegyen, de dugni akar. Hát ha szereted akkor tudnod kéne:P Én tudom mit kell venni, mert szerelmes vagyok.
2011. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
egy nőt !
2011. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

én tudnék mit venni neki, de azok meg neki nem tetszenek.

több 10.000rem meg nincs, hogy számítógépes játékokat vegyek neki

2011. jan. 25. 21:26
 6/25 anonim ***** válasza:
Na játékot azt felejtsd is el
2011. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

nehogy játékot vegyél neki...

miazhogy nem örült egy közös képnek ? nemár itt komoly problémák vannak !

2011. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

lehet, hogy örült neki, de nem látszott rajta

én pedig nem sok mindent utálok jobban annál, hogy bejártam az egész várost a közös kép ügyében, és nem láttam rajta semmi örömöt.

de azóta is kint van az ágya előtt. lehet örült neki, de én nem láttam rajta.

2011. jan. 25. 21:59
 9/25 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy kezdtél egy 20 éves sráccal, elfogadtad, hogy nem egy veled egykorú lánnyal jársz. Ne is várd, hogy egy plüssnek örüljön. Mostanra már megvan az ízlése, szóval a parfüm és egyéb kozmetikumok is felejtősek, a főbb ruhaneműkkel együtt.


Nem hord kiegészítőket? Esetleg gyűjt valamit? Mivel tölti a legtöbb idejét?


Ha ezek közül valamelyikre tudod a választ, akkor már van egy támpontod, hogy milyen irányba nézelődj, utána már csak kreativitás kérdése az egész.

2011. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

kiegészítóket nem hord.

általában gép előtt ül, és WoW-ozik

2011. jan. 25. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!