Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után előfordulhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után előfordulhat, hogy újra belém szeret a párom?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokat veszekedtünk stb.. De én azért látok némi reményt. Mit kéne tennem, hogy felélesszem a szerelmet benne? Most hagyjam őt egy darabig, hogy érezze a hiányt, vagy épp, hogy beszélnem kéne vele, mielőtt hozzászokik a helyzethez?
2011. jan. 25. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Még van szabad hely a Szabadság híd-on. És a Duna sincs ám tele. Hajrá.
2011. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

van az én exem is basztat fél éve...

pedig ő szakított velem...

2011. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moszuke ***** válasza:

ha az illető fiú akkor nagy esélye van rá, hogy "hamar" hozzászokik a helyzethez.

ha az illető lány akkor sokáig nem teszi túl magát 100%osan a dolgon.

természetesen vannak kivételek, amik erősítik a szabályt.

2011. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az illető férfi..:S
2011. jan. 25. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:

kedves moszuke ennek az esélye közel azonos forditott irányba is. csak általános felfogás szerint a ffiak ill nők viselkedéséről, ez a nézet alakult ki. szerintem ugyanugy vannak érzelmesebb és kevésbé érzelmes tipusok mindkét nemből, ennyire nem éles a határ.


amúgy igen 2 lehetőség van, vagy elfelejt egy idő után, vagy rájön hogy szeret és megpróbál javitani. akár fiu akár lány.

2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, csak azt nem tudom, mi lenne a jobb megoldás..
2011. jan. 25. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
attól függ van e valakije és szereti e
2011. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedem, hogy ez lehetséges...csak én sem tudom, hogy aza jobb ha hagyom, hogy ismerkedjen és rájöjjön, hogy mit veszített velem és elkezdjek neki hiányozni vagy az ha tartom vele a kapcsolat és közös programokat szervezünk, hogy ne hgyjam kihalni az érzéseit...de gondolom ez mindenkinél más...remélem sikerül visszahódítanod! :)
2011. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként(utolsó válaszoló) te mit fogsz tenni?:D
2011. jan. 30. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Én találkozgatok vele, próbálok mindig jól kinézni, hogy eszébe juttassam a kapcsolatunk elején a randikat, vacsizni megyünk, meg bowlingozni jövő héten, aztán majd meglátjuk. Tudom, hogy még érez irántam valamit, csak azt mondja, hogy már nem szerelmes, de azért én megpróbálom újra lángra lobbantani az érzéseit. :-)
2011. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!