Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van két fiú.Az egyik nagyon kedves, nagyon jó barátom, ő szerintem szerelmes belém, de én nem igazán érzem ezt. :S De nagyon szeretek vele lenni, vele mindig röhögünk meg minden. A másik kedves, aranyos.Ő is jó haverom.Ő külsőre is bejön, és szerelmes is vagyok egy kicsit belé és ő is belém.De az előzővel olyan jó lenni vele sokkal jobb ő olyan kedves. Ti melyiket választanátok? Nem tudom mi legyen...:S

15L


2011. jan. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ha az első tetszik, akkor őt válaszd. De ha nem tudsz dönteni, egyiket sem szereted úgy, max kívánod meg vonzódsz hozzájuk.
2011. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
huh.. háát az biztos h a másik csalódni fog, ha így van ahogy leírtad.. de szerintem előtte tájékozódj az érzéseikről, h biztos legyél benne..
2011. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet első válaszoló.Mind1, nem kell nekem pasi, főleg nem azért hogy elveszítsek két jó barátot! :D De az a baj hogy az első nagyon rámhajtott de nekem tök jó haverom és nem tudom hogyan éreztessem vele, hogy nem akarok tőle többet mint barát?? :S
2011. jan. 24. 23:15
 4/4 A kérdező kommentje:
oké második.Köszi szépen a válaszokat! :)
2011. jan. 24. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!