Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek dobjam? Vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobjam? Vagy ne? Segittsetek 18/F szar a szituu

Figyelt kérdés

Egy 18 éves fiu vagyok.! A barátnőmmel 1 éve összejöttem. és egyévig mindenben együttvoltunk. Bármi is volt! Egyszercsak észrevettem rajta kűlönös dolgokat. Más lett, mint volt megváltoztatta face jelszavát is Már semmisemolyan mint rég ugy a Szex-sem. úgy semmisem. Én megelégeltem hogy ennyire furyvolt. és titkolt, gyanus. Mindaki muszályságból van velem. És dobtam idegemben. Mondtamneki ez igy nem megy! Idegesen elkűldtem a Krva**nyába de nem szándékosan! Erre azonanapon kiderűlt hogy teccikbeki egy 23 éves gyerek amit a barátnőjétől tudtam meg! Engem ez nagyon bántott. Hogy egy ilyen tökéletes kapcsolat ennyi-e? És semmit nem tehettem csak annyivolt a szerencse hogy a 23-évesnek nem jött be az exem! 3napig birtam nélkűle. Uttána probálkozztam Közeliteni más nőkhöz de nem ment. Mindegyikbe Őt kerestem. és Kibékűltem vele Mert (szeretem) És ez már megint más mint rég.

Mert már ő próbál engem irányitani. és ez szar valami olyat mondok leűvölti egyből fejem. és ne nézzetek hűjének de én szeretemmégis de igynemtudok vele egyűtt így élni Sok csalódás után

De probálom visszahozni kárpotolni ajándékot adok, mindent. örűl neki. és azzt mondja hogy szeret. Meg stb de furyy. De mégse, olyan mint rég igazi szerintetek higgyjek neki. vagy átbasz? De mostis olyan fury. áh. Vagy dobjam. Azabaj igymeg nem bírom tovább.

IRJON MINDENKI Segittsetek!!! Kérlek 18/F


2011. jan. 24. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

a felmelegített káposzta esete..

én a helyedben dobnám, mert sose lesz olyan mint régen + ha most kikacsint irányba, akkor később is valszeg ugyanez lesz..

még annyit.. én is most szakítottam a barátnőmmel, próbálok vele jóban maradni, és a csajozást is hanyagolom 1-2 hétig/hónapig, amíg kiürül a fejemből.. menj el a haverokkal bulizni, piálni.. hidd el jót fog tenni

2011. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is Ez a Jó megoldás köszönöm!!! :)
2011. jan. 24. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
dobd mielőbb mert csak szórakozik veled.nem komoly kapcsolatra vágyik hanem megkapni azokat akik neki tetszenek.Ha bírod türni mindezt türd de rengeteg fájdalmat élsz át vele.Szerintem légy erős és dobd.Én férjem is ilyen volt ffi-ba.Szerettem türtem,de belefáradtam a fájdalomba majd erőt vettem magamon és kidobtam.Azóta már boldog vagyok.Az ilyen sose változik,ne reménykedj hogy mégis!S ne pazarold a fiatalságod.
2011. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2011. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj ezen én is átestem a barátommal:S nagyon szerettem volna, ha működne, de mivel az az ember, akit annyira szerettem már nem létezett, ezért egy elég fájdalmas búcsú következett. Én se mondhattam el a véleményem, mert egyből az jött, h jó ő ezt nem bírja, szakítsunk:s így utólag azt mondom, h nem érte meg azt a sok szenvedést, amit átéltem, de valamiért biztos szükségem volt rá:)azóta türelmesebb vagyok:D De visszatérve hozzád, szerintem ha nagyon azt érzed, hogy ez így nem megy, akkor próbálj meg elszakadni tőle szépen fokozatosan (lehet, hogy közben majd pont ő jön rá, hogy mit veszít veled...) és ha már elég erősnek érzed magad, akkor szakíts. Szerintem ne ugorj egyből fejest a lányok tengerébe, mert ettől ált. az ember csak kis időre érzi magát jobban, utána ha magába néz látja a tátongó ürességet.
2011. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szerintem is dobd. Majd találsz jobbat! ebből is tanultál legalább, ilyen lányok is vannak. Ennyi :)


19/l

2011. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem ha már más tetszik neki, ott gond van, és lépni kell. A szituból nekem úgy jön le, hogy csak kihasznál.

Ne sértődj meg, de kell neki egy kutya, akit pórázon rángathat.

Hagyd! Találsz magadnak normális csajt! Ő meg majd főjön a levesében, amit főzött!


24L

2011. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tiszta Igazat mondotok Mind!

És köszönöm mindenkienk a Tanácsát. :) én is így döntök!!! még1x Nagyonköszíí :)

2011. jan. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!