Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fogják-e valaha fogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogják-e valaha fogadni? (lent)

Figyelt kérdés
A barátom (23) vallásos, de engem (18) nem így neveltek a szüleim. Nagyon szeretjük egymást, de a szülei feltételeket szabtak: néha el kell(ett) velük mennem templomba, és pl. a szülei tiltják a házasság előtti szexet is (ezt lekésték...). A barátom nem várja el ezeket tőlem, de néha úgy érzem, a szülei azt akarják, hogy megtérjek. Nekem ez nem áll szándékomban, és bár úgy érzem szeretnek, amikor ott vagyok mégis úgy érzem, hogy máshogy néznek rám. Egy szakításunk után újra összejöttünk, a szülei pedig beszélgetésre invitáltak, ahol ezt így szinte konkrétan meg is mondták. Mind a ketten el tudnánk képzelni az életünket egymással, mert elég hosszú és komoly a kapcsolatunk. Attól félek, hogy lehet még ebből baj...
2011. jan. 24. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez milyen vallás?
2011. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szabad evangélikus
2011. jan. 24. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!