Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy dolgok ezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy dolgok ezek?

Figyelt kérdés

Elmosogatni maga után, nem szétobálni a ruháit, a vizes törölközőt nem lehajíntani a sarokba, este lefekvés előtt fogat mosni, nem egy régi lerobbant mackóban csoszogni otthon, nem a körmeivel kipiszkálni a kajamaradékot a fogai közül, nem becsukni egy szekrény ajtót sem...és még folytathatnám.

Mielőtt elkezdenék a hölgy olvasók szidni a férfiakat jelezném, hogy Én vagyok a pasi és ezeket a "bűnöket" a hölgy párom követi el.


2011. jan. 24. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Már múlik a szerelem, szerintem szakíts.
2011. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezek az együttélés ,meg az élet velejárói..ha téged zavar hogy mackónarágban van otthon a párod,akkor sajnálom..aki szereti a prájűt és vonzónak találja,az egy melegítőnaciban is vonzónak találja,abban is szereti szerelmét...

Pasik,néha elfelejtitek hogy a nő is lehet fáradt,lusta...vagy csak olyan kedve hogy tesz rá nagyívbe hogy mi van...én is melegítőben vagyok itthon egész nap..most miben legyek, estélyiben vagy mi?Vőlegényem pedig így is szeret,sőt, szereti mert formás a popsim benne:)

A mosogatás meg megint egy olyan dolog,hogy gondold csak el..a párod mire megfpz,valszeg egy csomó más dolgot is csinál közben..pl. beindít egy mosást,kitereget,vasal, összerámol,mosogat,esetleg dolgozik,ha otthonról is dolgozhat..stb...és mire a főzés végére ér,elfárad egész egyszerűen...Néha a pasik is kivehetnéh a részüket a hézimunkából..az én párom pl néha elmosogat:) mikor felgyülemlik,de én nem érek rá vagy beteg vagyok...esetleg te is megpróbálkozhatnál ezzel..

Vagy mi lenne ha megbeszélnéd vele?

Egyénként neked milyen szokásaid vannak? Esetleg a fogkrémestubust középen nyomod meg, wc deszkát nem hajtod le, vakarászod a töködet? Vagy neked nincs semmi rossz szokásod?

Egy normálisan működő párkapcsolatban szerintem mindent meg lehet beszélni és nincsenek tabuk.

Néha, nő létemre én is eleresztek egy pukit vagy büfit,elnézést kérek,és mosolygunk hogy egy kismalac vagyok:)

De a párom nem csinál belőle problémát...

2011. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
beválasztottál.:) Totálisan leszar téged, meg magát is.Dobd minnél hamarabb, mert pocsékra teszi az életed.
2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Asszem én jól kijönnék vele. :)
2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Már nem vagy szerelmes.

Ha mégis kínozni akarod magadat és az adott hölgyet, meg húzni-nyúzni még ezt a kapcsolatot egy darabig és zavar a párod hanyagsága, akkor mondd meg neki, hogy változtasson, ha ez nem használ, tedd hozzá, hogy már csak azért, mert így nem tudsz vele élni.

Két esélyes a dolog, vagy megijed és fényesre súrolja a lakást, hogy a légy is s...ggre essen, vagy azt mondja, hogy keress mást, aki jobban megfelel. Akkor viszont tényleg keress mást, aki jobban megfelel és kész.

2011. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hááát... És ez mennyi idő után tűnt fel, hogy ilyen? És akkor miért vagy vele? Mielőtt összeköltöztetek nem tűnt fel, hogy nem mos fogat? A vizes törülköző is durva.

Rám is azt mondta az expasim, hogy olyan vagyok, mint egy tornádó, ami végigsöpör a lakáson, de ezek amiket leírsz nagyon durvák, és nem csak rend, hanem alapvető igényesség kérdése. A mackónadrág, amin mindenki lovagol az még egy dolog, de nem kell azért lerobbantnak lennie annak se, a többi meg higiénia...

Ehhez képest velem meg az volt a gond, hogy az asztalon lévő művészi kompozíciót reggel 7-kor a rohanásban nem vettem figyelembe, meg volt, hogy előlhagytam 1 könyvet, ilyenek, és már ezért is balhé volt...

2011. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kedves kérdező!

dobd a csajt én randizom veled!!:))

2011. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:14

Nincs olyan szerencsém, hogy egy Békés megyei lány legyél...ja, és rendszerető:)

2011. jan. 25. 07:47
 10/10 anonim válasza:

rendszerető vagyok de nagyon is annyira, hogy az már beteges.:)

De Pest megyei vagyok

2011. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!