Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felhívjam, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam, vagy ne?

Figyelt kérdés
1,5 év után szakítottunk. Most állandóan azt mondogatja mindenkinek, hogy semmi pénzért nem kezdené újra, de mikor találkoztunk, bevallotta, hogy még mindig szeret. És meg is csókolt. A családom azt mondja, beszélnem kellene vele, de azt mondta egy közös ismerősnek, hogy nem akar velem beszélni. Írtam két blogbejegyzést, ami neki szól, szeretném ha elolvasná, de nem merem bemásolni neki a linket. Mit tegyek? Ha nem rakatjátok át párkapcsolatok témakörbe, mindenkinek felértékelem a válaszát. Köszi a válaszokat.
2011. jan. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz? Nézd, ő adott kétértelmű jelzést a csókkal és a vallomással, a minimum, hogy tisztázza. Az egyik felemmel azt mondom hívd fel, mert jogod van végleg lezárni, a másik felemmel amit én valószínűleg tennék azt mondom ne hívd fel, legyen benned büszkeség és lépj tovább. Nekem a büszkeségem minden érzelmemnél erősebb,de nem tudom te milyen típus vagy.
2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En megprobalnam felhivni, ha nem valaszol akkor viszont abba hagynam
2011. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez egy érdekes téma. de én is azt javaslom, hogy hívd fel, beszéljetek meg egy találkozót, és öntsetek tiszta vizet a pohárba, az a legtisztább. Szépen mond meg neki, hogy nem akarsz kétségek között lenni, hisz így gondolom túl sem tudod tenni magad.:(

Mondja meg, hogy mit érez, te is mond el, hogy te mit érzel. és ha arra juttok, hogy tényleg vége és nincs tovább, akkor teljesen szakítsd meg vele a kapcsolatot, addig ameddig nem érzed úgy, hogy helyre jöttél lelkileg:)


22L

2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szakítottatok?

A helyedben én felhívnám. Szerintem az az igazság, amit Veled tesz, Neked mond, nem az, amit a hátad mögött.

2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még várok egy kicsit. Ő a büszkébb kettőnk közül, én hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni, de Ő büszkeségből még neten sem ír rám. Szóval várok kicsit. Felértékeltem a válaszaitokat.
2011. jan. 24. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:

de mire vársz?:S nem kell itt semmire várni, pláne, ha tényleg ilyen büszke.

Igen is rá kell taposnod a tökeire, és tisztázni a dolgot.

Mert hiába vársz, ő nem fog lépni. neki ez így tök jó, hogy kétségek között vagy, hidd el nekem

2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!