Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felhívjam? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam? Nagyon döglődik a kapcsolatunk úgy érzem.

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt (újra, ezelőtt is együtt voltunk már egyszer 3 hónapig, majd jött fél év szünet, ő szakított de ő keresett fel ismét).

1 városban tanulunk, ott 20 percre lakunk egymástól, de más-más a szülővárosunk.

Legutoljára 10 napja kommunikáltunk. Akkor ugyanis hazament, de úgy, hogy nem szólt és nem is köszönt el. Azóta nem is keresett (lehet fél, mert sajnos eléggé leb@szós típus vagyok). Azért is esett ez nagyon rosszul, mert már 5 hete nem is találkoztunk. Tudom hogy életben van, néha pár percre szoktam facebookon és msnen látni, és a haverjai kiírásaiból tudom hogy kb naponta elmennek sörözni meg ilyesmik.

Szerintetek felhívjam? A büszkeségem és a megbántottságom nem engedné (plusz én kicsit megalázónak is érzem, hogy még én keresem), de egy barátom azt mondta tegnap, hogy ha szeretem és vele akarok lenni akkor ne érdekeljen semmi, hanem tegyek meg mindent érte. Ne említsem meg neki az incidenst, hanem legyek kedves vele, csak kérdezzem meg hogy hogy van.

Szerintetek?

19 évesek vagyunk


2011. jún. 20. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kapcsolat, legalábbis számomra a kapcsolat az jelenti, hogy érdekel, hogy mit gondol a párom arról, hogy hova megyek, mikor megyek, mit csinálok. És nem sz.rom le magasból, mert a Te barátod azt csinálja.

Nekem is van párom de egy ilyen húzása miatt én tuti nagyot néznék...én mindig tudom, hol jár, merre jár, kivel, napi szinten beszélünk....természetesen nem ellenőrizgetem nem is az a cél, de az, hogy valakit ennyire semmibe vegyenek az azért elég gáz...

Nálunk ez jelentené a kapcs. végét...:-S

2011. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tudom, én is hasonlóan érzem... az a baj hogy szeretem nagyon és szeretnék mindent megtenni hogy javuljon a kapcsolatunk
2011. jún. 20. 15:42
 3/19 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hívnám fel. Megalázónak érezném. 19/L
2011. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívd fel, sőt szerintem vedd úgy, hogy ennek a kapcsolatnak kb annyi és többet ne is fogadd vissza! A "tegyek meg érte mindent" szép dolog, de csak akkor van értelme, ha kölcsönös az érdeklődés legalább. 20 percre laktok egymástól s el tudott telni 5 hét úgy, hogy ne találkozzatok(?!), akkor ezen nincs mit húzni-nyúzni, ennek itt a vége.
2011. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
enyhítő körülmény, hogy vizsgaidőszak volt, ezt elfelejtettem írni, és valóban tanult minden nap...
2011. jún. 20. 15:49
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon döglődik a kapcsolatunk úgy érzem." Jól érzed. Ezzel nincs mit kezdeni.
2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ez nem enyhítő körülmény, ezzel próbálod megmagyarázni magadnak, hogy miért nem találkoztatok, holott azért nem, mert nem volt elég akarat a részéről, ha lett volna akkor ha a vizsgák alatt nem is, de vizsgák után egyből találkozott volna veled, de ő nemhogy nem találkozott, hanem el is ment a városból anélkül, hogy röffentett volna egyet


el kell kerülni messziről, aki így viselkedik, az nem érdemli meg, hogy az idődet pazarold rá

2011. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nos, a pasimmal 300 km-re laktunk egymástól, oda-vissza 8 óra volt az út, mégis eljött, még vizsgaidőszakban is minden héten. Ez elég gyenge kifogás.
2011. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:(
2011. jún. 20. 15:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenki a vizsgaidőszakkal jön... Ez nem kifogás semmire. Egy telefont bármikor le lehet rendezni.


Vedd úgy, hogy vége és kész.

2011. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!