Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felhívjam? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam? Nagyon döglődik a kapcsolatunk úgy érzem.

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt (újra, ezelőtt is együtt voltunk már egyszer 3 hónapig, majd jött fél év szünet, ő szakított de ő keresett fel ismét).

1 városban tanulunk, ott 20 percre lakunk egymástól, de más-más a szülővárosunk.

Legutoljára 10 napja kommunikáltunk. Akkor ugyanis hazament, de úgy, hogy nem szólt és nem is köszönt el. Azóta nem is keresett (lehet fél, mert sajnos eléggé leb@szós típus vagyok). Azért is esett ez nagyon rosszul, mert már 5 hete nem is találkoztunk. Tudom hogy életben van, néha pár percre szoktam facebookon és msnen látni, és a haverjai kiírásaiból tudom hogy kb naponta elmennek sörözni meg ilyesmik.

Szerintetek felhívjam? A büszkeségem és a megbántottságom nem engedné (plusz én kicsit megalázónak is érzem, hogy még én keresem), de egy barátom azt mondta tegnap, hogy ha szeretem és vele akarok lenni akkor ne érdekeljen semmi, hanem tegyek meg mindent érte. Ne említsem meg neki az incidenst, hanem legyek kedves vele, csak kérdezzem meg hogy hogy van.

Szerintetek?

19 évesek vagyunk


2011. jún. 20. 15:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
vizsgaidőszak alatt beszéltünk msnen minden nap, dehát az mégse egyenlő a személyes találkozással, nekem meg arra van szükségem... én emiatt elég sokszor voltam rosszkedvű amiből kifolyólag vele is sokat voltam bunkó sajnos... lehet ebből lett elege? egy kedves telefonhívás nem hatna ránk pozitívan? =/ ha látná hogy nem haragszom meg szeretem...
2011. jún. 20. 16:00
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem döglődik, hanem már vége van. Csak te ezt nem vagy képes belátni. 5 hete nem találkoztatok, és 10 napja nem beszéltetek. A barátod szerintem ezt szakításnak vette, csak egy gyáva féreg, és nem képes eléd állni és kimondani. Akármennyire is fáj, fogadd el, hogy ez már nem kapcsolat! Állj talpra, és élvezd a nyarat, bulizz, kapcsolódj ki, sportolj, bármi. És ha még ezek után neadjisten ő keresne, lepődj meg h mit akar még tőled. És sz@rd le! Sok erőt, kitartást!
2011. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos letisztáznám vele ezt, mármint már csak azért fölhívnám, hogy mégis mire véljem, hogy ilyen "szoros" köztünk a kapcsolat, mikor elvileg egy pár vagyunk. De nem olyan kontextusban, amire (érthető módon) Te vágysz, hogy most megmutatod mennyire szereted és minden happy.:( Az ilyen dolgokat nem érdemes húzni, ahol az egyik fél ilyen mértékben tojik a kapcsolatba.
2011. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem hívd fel, már csak azért is, hogy tisztázzátok a dolgokat. Legyél vele kedves, lehet, hogy tényleg kicsit elege van a leszidásokból, de azért ne alázkodj meg. Ha ő nem foglalkozik veled, akkor te hiába tepersz sajnos.
2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne légy már ilyen nyámnyila, semmi értelme, hogy megalázkodj előtte, ilyen lepény van még millióegy. S msn-en se írj neki, sehol semmit.

10 napja nem beszélgettetek vedd úgy, hogy vége. Minél hamarabb veszed ezt tudomásul, annál hamarabb lesz esélyed megismerni egy normális fiút aki értékel is.

2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem beszéltek, addig úgysem fogod tudni lezárni magadban a dolgot és a kapcsolatot. Szóval szerintem mindképpen találkozz vagy hívd fel, de ne azért, hogy még te kérj bocsánatot.
2011. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok nyámnyila csak kétségbeesett és szerelmes :/
2011. jún. 20. 16:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a srác egyszer kidobott téged, majd visszasírta magát, ennek ellenére annyi időt nem tud rád fordítani, hogy az elmúlt 5 hétben utazzon érted 20 percet, vagy pedig rád írjon vagy hívjon az elmúlt 10 napban. A haverjaival pedig naponta kommunikál és társasági életet él. Mi nem világos ezen? Elhiszem, hogy nem könnyű elfogadni, ha akit szeretsz, nem viszonozza az érzéseidet, de mit szeretsz benne, ha így viselkedik veled? Miféle pozitív tulajdonság tudja semmissé tenni azt, hogy megaláz, kihasznál és lesz@rja a fejed? (bocs a fogalmazásért) Annyira sem méltat, hogy közölje, részéről vége a dolognak. Mert hidd el, ha csak annyit számítanál neki, mint a legtávolabbi ivócimborája, akkor annyit mond, hogy hazautazott, vagy ír neked facebookon, vagy akármi.. De nem, részéről te már nem létezel. És nagyon reméli, hogy 5 hét neked is elég volt, hogy elfogadd magyarázat nélkül is a helyzetet. Ha pedig meg sem említed az incidenst, és tárt karokkal várod vissza, akkor elérhetsz vele annyit, hogy kéthavonta felugrik hozzád 1-1 menetre. Neki nagyon kényelmes lenne.. te is erre vágysz?
2011. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nekem még mindig tart a vizsgaidőszakom...minden nap beszélek a párommal, még akkor is ha agyontanultam magam, napi 5-10-15 perc még pihenésnek is belefér...szóval ez nem enyhítő körülmény:-S

Mi se találkoztunk 4 hete, de mi távkapcsolatban is élünk egyetem alatt, ő meg most otthon van rezidenskedik...

21-L(ha jól emlékszem a második v első válaszadó voltam)

2011. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!