Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam vagy ne? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy ne? (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást,de kicsit viharos a kapcsolatunk,elég sokat veszekszünk...Mivel én elég nehezen bírom a konfliktust,meg a haragot,általában én vagyok az,aki a békülést kezdeményezi (egyébként nem csak nála,hanem a családomnál vagy barátaimnál is)...

Szóval tegnap megint "cirkusz" volt,illetve nem is ez a jó szó rá,mert nem veszekedtünk igazából,hanem megbántott...Annyiról volt szó,hogy beszéltünk telefonon,és mondta,hogy leteszi,mert hazafelé megállt kajálni (nem hozzám jött haza,mert ő Budapesti,én meg egy vidéki városban tanulok,így csak hétvégén találkozunk ),eszik,és majd visszahív.Eltelt 2 óra és még mindig nem hívott,mikor próbáltam hívni,mert aggódtam,hátha valami baja van,nem vette fel,hanem küldött egy sms-t,hogy eszik,majd hív.Gondoltam nem ennyi ideig eszik,hanem biztos találkozott valami haverjaival és rólam meg totálisan megfeledkezett...Mindegy,én lefeküdtem aludni,mert tök fáradt voltam,neki meg elküldtem egy sms-t,hogy már ne hívjon,mert alszom.Ma felhívott ,de érezhette a a hangomon ,hogy haragszom rá,így a semmit mondó hogy vagy után el is köszönt...És nem azért haragszom,mert beült valahova a haverjaival,hisz neki is kell egy kis lazítás,hanem azért,hogy miért néz hülyének,miért mondja,hogy eszik (azért ismerem,tudom ,hogy egy szendvics vagy gyros neki 10 perc...),miért nem mondja meg hogy figyu,beültem meginni egy sört a haverokkal,majd holnap hívlak...Ezzel el is van rendezve...De az a minimum szerintem,hogy akkor ír egy sms-t hogy ne várjam,hogy hívjon...

Na mindegy,szóval most nem tudom mit csináljak,hívjam fel,és mondjam el hogy mi bánt,vagy várjam meg amíg ő hív (mivel ő elég büszke,lehet,hogy erre elég sokáig kell várni...)


19/L


2011. jún. 8. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kár felfújnod, igen, hülye volt, hogy azt mondta eszik, de utólag elmondta hol volt, így már rendben van.
2011. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem mondta el utólag sem,csak én gondolom,mert ismerem,és tudom,hogy ha összefut a haverokkal,akkor órákig elsörözik meg dumál velük...de épp ez az,hogy nem ezt mondta
2011. jún. 8. 09:19
 3/8 eNerdzsy ***** válasza:

Hagyd élni csórikámat.


Amikor hosszú távon látja egy pasi, hogy nem borul ki a bili akárhányszor valami olyat tesz ami "szúrja az asszony szemét", akkor meg van az esély arra, hogy őszinte merjen lenni.

Nem kell állandóan nyomozni meg, hogy "biztos nem evett annyi ideig" stb.


De ez nem 1-2 napos történet.

2011. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, akkor csak túlkombinálod. Nagyon házsártos lehetsz, örülj, hogy még veled van.
2011. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem az,hogy elszámoltatom,vagy valami,sőt,soha de soha nem zavart,ha jól érezte magát a haverjaival...fordítva ez már nem teljesen így van...ha hív és nem veszem fel a telefont,idegbajt kap,h mit csinálok...:S

Nah mindegy,ez végülis nem a témába vág...De akkor most hívjam vagy ne? :S

2011. jún. 8. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek a a pasik! :)
2011. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még ma ezzel. Ha nem hív, akkor vagy azt várja h hívd, vagy egyszerűen vmit "titkol". Persze ez csak tipp. Te barátod, te ismered.

Én ma nem keresném, keressen ő. Közbe meg a téboly határán lennék, az biztos. :( De nem kell mindig neked kepeszteni, mert megszokja...

2011. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére felhívott,nem sokkal később,hogy ezt a kérdést kiírtam,és megbeszéltük a dolgot :) De köszi a válaszokat
2011. jún. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!