Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok 15 évvel lenne fiatalabb?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok barátom 22 éves őt nem zavarja a korkülönbségünk de engem nagyon. Nem magam miatt hanem ő miatta nem nagyon tudom elhinni a mai napig hogy számára ez nem probléma. Szerintetek csak fölöslegesen agódok?

(2 éve vagyunk eggyütt)


2011. jan. 24. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ha esetleg lefeküdtél vele azért már jár a börtönbüntetés hiszen a leányzó 18 év alatti míg te már a harmincas éveidet taposod."


14 éves kor felett mindenki azzal szexel akivel akar. Nézz utána a BTK-ban.

2011. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De fura, csak bejött amit írtam....a válaszadók szerint ha a nő idősebb 15 évvel, az "szerelem", ha a férfi, akkor az pedofil, börtön, pusztuljon meg stb. Ebből arra lehet következtetni, hogy az ide posztolók többsége b***atlan középkorú nő:(
2011. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Neaggódj barátnőm is megkapta a pedofil jelzőt,na meg a "csak valami fiatalabb f asz kell neki" stb

Én meg ugye az anyakomplexusos senki vagyok akicsak meg akarja dugni és amugy is csak egymás pénzére hajtunk(attól függ melyik szempontból ugye, pedig egyikőnknek sincs tul sok). Amugy ha végignézed a hasonló kérdéseket, itt csak véletlen hogy feministák irkáltak többségébe.


01-30 10:43 Voltam

2011. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!