Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok 15 évvel lenne fiatalabb?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok barátom 22 éves őt nem zavarja a korkülönbségünk de engem nagyon. Nem magam miatt hanem ő miatta nem nagyon tudom elhinni a mai napig hogy számára ez nem probléma. Szerintetek csak fölöslegesen agódok?

(2 éve vagyunk eggyütt)


2011. jan. 24. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, de ha minden ok, akkor ki nem sz***ik rá ki mit gondol?
2011. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Élvezd a helyzetet. De ne számíts tartós kapcsolatra.

Amúgy, pedig kinek mi köze hozzá, ha nektek jó.

2011. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak próbaként, cseréld ki egy kérdésben a férfi-nő nemeket, rögtön megkapod itt a csajoktól, hogy pedofil marha...börtön stb...
2011. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell senkivel foglalkozni.

Én is jártam egy nálam 16 évvel fiatalabb lánnyal. Ő 15 éves volt én 31.

33/F

2011. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a fiatal srácoknak inkább menő dolog szokott lenni idősebb nővel járni... én biztos nem jönnék össze fiatalabbal, épp ezért...nem akarok senkinek sem a trófeája lenni, hogy "Nézzétek, nekem összejött egy érett nő"
2011. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

te 33F az már esztétikailag pedofil de nagyon XD

(de lehet én is ilyen leszek? kitudja...) F17

2011. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"te 33F az már esztétikailag pedofil de nagyon XD"


Ha önként kínálja fel magát a csaj akkor miért is kellett volna visszautasítanom?

2011. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

33/F - azért mert feltételezem van egy kis józan eszed és belegondolsz a dologba!! meg is dugtad legalább? akkor pusztulj meg!


kérdező - szerintem elég ciki, azért 15 év nem semmi. nem hinném hogy hosszú kapcsolat lesz. hagyd meg a saját korosztályának.

2011. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még ha önként is kínálja fel magát a lány, ha esetleg lefeküdtél vele azért már jár a börtönbüntetés hiszen a leányzó 18 év alatti míg te már a harmincas éveidet taposod. :) nem értem, hogy miért lep meg az ha mások ezt rossz szemmel nézik... Talán azért nézik rossz szemmel mert ez így nem helyes! Normális felnőtt férfi aki a harmincas éveiben jár nem kezd ki egy 15 éves lánnyal ... Ha pedig Ő ajánlotta fel magát, Neked el kellett volna utasítanod. Bár ... ritka az a férfi aki ezt meg is teszi. :) Úgyhogy én a helyedben nem dicsekednék vele, hogy 31 évesen volt egy 15 éves barátnőd!
2011. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nálunk 20-36 van barátnőm javára, nem probléma,aránylag régóta együtt vagyunk. A lánya 2 évvel fiatalabb nálam, na és? Mi dolgunk. Azok akik ide írogatnak azoknak fogalmuk sincs a helyzetről. A társadalom elitéli, meg értetlenül áll előtte, mintha ők jobbak lennének, vagy valaha is boldogok lettek volna. 2 éve együtt vagytok akkor nem csak megdugni akart, hanem komolyan gondolhatja.

A kérdésre válaszolva nem probléma, de a fölösleges aggódásal/féltékenykedéssel nagyon sok mindent el lehet rontani, általában az ilyen kapcsolatokban ez szokott gond lenni. Nálunk még egyszer nem merült fel a korkülönbség, jó néha húzzuk egymást vele. Érdekes egyébként, csak a lánya meg az anyja fogadta el a helyzetet gond nélkül.

Arra a kérdésre meg hogy mi lesz 10 év mulva? magyarázhatod, úgyse fogják fel, nem lehet racionális érvekkel meggyőzni ezeket,hogy ez nem változtat a helyzeten. Nektek kell tudni hogy elég erős-e a kapcsolatotok hogy kibírjon 10 évet(persze ilyenkor is azok magyaráznak akiknek a leghosszabb kapcsolatuk is jó esetben 2 év volt).

2011. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!