Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy 9hónapos kapcsolatom, az elején minden tökéletes volt, habár túlságosan bezárt, de elfogadtam.

Most decemberben volt sok kis apró vitánk, és ahelyett, hogy megbeszélte volna, hogy mit szeretne szakított, de 2-3 nap múlva kibékültünk.

Ez történt szilveszterkor, is de még aznap kibékültünk. Minden szép és jó volt, míg nem 6.án kicsit feszült voltam vizsgák, meg minden...

és összevesztünk, aznap ő nélkülem ment el bulizni...

Másnap pedig szakított. Mai napig levelező viszonyban vagyunk, és nem tagadja h szeret, sőt ki AKAR szeretni belőlem, hogy ne bántson többet, ezért össze akar jönni egy másik csajjal.

Ma találkozom vele, nem tudom mit tegyek h visszaszerezem.

Szerintetek mi lenne a helyes? Felejtsem el, vagy harcoljak érte?


2011. jan. 24. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni.
2011. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már elvesztetted sajnos!!!
2011. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted,most úgy érzed,hogy vissza szeretnéd kapni,de hidd el később ha jobban belegondolsz másként fogod gondolni a dolgokat. Ami nem működik nem szabad erőltetni. Ne harcolj érte én azt ajánlom. Esetleg ha később mindketten úgy gondoljátok,hogy hiányoztok egymásnak beszéljétek meg a dolgokat , hogy mi is lenne a jó.:) De ne könyörögj neki,ha azt mondja ő nem akar veled lenni hagyd a fenébe. :)
2011. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A leírtakból ítélve elég éretlennek tűnik a kölök. Azért gondolom tudta, hogy vizsgázni fogsz és ilyenkor evidens, hogy kissé ingerültebb az ember. Ha ezt nem értette meg, nyilván nem nagyon érdekelte, hogy neked az fontos. Ha nem akarja megbeszélni a gondokat, akkor hagyd a fenébe a srácot, találsz értelmesebbet is.

2011. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit éretlen, ez az első kapcsolata, ami hosszabb:(

azt tudom h boldog volt velem, és úgy is nézz rám, mm látom rajta h szeret...

Minden elől menekül, sosem gondolkodik előre...

2011. jan. 24. 12:45
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is beszéltem neki más srácról, és féltékeny volt, hisztizett... Mindig ő ír rám...

Akkor miért nem hagy békén?:O

2011. jan. 24. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ő még szinte "gyerek", főleg ha még hisztizik is, ahogy látom neked meg már komolyabb pasi kéne. Közöld vele, hogy hagyjon békén Téged, és keress normálisabbat:)


12:42 voltam

2011. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig én vagyok a fiatalabb:)

Köszön az eddigi válaszokat:)

Érdekelnek még a vélemények:)

2011. jan. 24. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!