Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem érdekelnek a pasik. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Durván fél éve tart ez az állapot. A szakításom után randiztam egyszer-kétszer, de nem jött be a dolog, így hagytam. Már fél éve egyedül vagyok, és nem panaszkodni akarok, mert nem érzem úgy, hogy hiányozna valaki az életemből. Mindenki furcsállja, volt aki konkrétan rákérdezett leszbikus vagyok-e, amiről szó sincsen egyébként.

Új munkahelyre kerültem két hónapja, ahol néhány férfi próbál közeledni, konkrétan, vagy csak utalgat dolgokra, de komolyan mondom, hogy idegesít.

Nem mondom, hogy soha nem hiányzik az együttlét, vagy az összebújás, de olyasmi, mintha válogatni kezdtem volna a pasik közt. Valamiért egyik sem felel meg.

Nem vagyok nagyképű, és nem olyan elvárásaim vannak, amiket én nem tudnék teljesíteni. Azt gondolom teljesen normális, ha nem akarok olyan pasit, akinek a menyasszonya ott dolgozik, ahol én, és mellette csajozik, vagy ha az illető komolyan buta...

Valamiért mindenkiben találok valamit, amire jelenleg azt mondom nem bírnám elviselni. Mitől lehet ez? Hogy változtathatnék rajt?

Az bizonyos, hogy nem az ex jár még mindig a fejemben, örülök, hogy az utolsó időkben lévő szörnyűségeknek vége lett, nagyon megkönnyebbültem, mióta nincs. De akkor mi lehet ez?

22/L


2011. jan. 24. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy érdekes kérdés és szerintem ilyenkor egyszerüen az ember nem érzi szükségét egy kapcsolatnak. A szabadságot akarja élvezni.

Én is ugyan ebben a cipöben járok, csak kicsivel hosszabb ideje. Azóta azt csinálom amit Én akarok és senki sem szól semmiért, egyenlöre jó így.

Az meg hogy mások mit gondolnak nem érdekel, miattuk nem fogok becsajozni, csak akkor ha Nekem szükségem lesz rá.


22/F

2011. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az, hogy idegesitenek hogy a munkahelyeden is nyomulnak, attól függ hogy nyomulnak. Az erőszakos, "na itt a büfé, van itt egy hosszú sor, ó pont egy leányzó mögé állok, ismerkedjünk meg vele" valóban taszitó lehet. Johnny Bravó effektus, ha valaki ismeri a csávót :)

Egyébként milyen munkakör az? Meg lehet érteni szegényeket, biztos nagyon ritkán találkoznak lányokkal a munkaidejükben.

A jelöltem most 25, 3 évig volt kapcsolata, amiből 1 év válságos volt. Többször megpróbált leülni a pasival megbeszélni, hogy adjon bele ő is a dologba, de végül szakitott vele. Ennek már majdnem másfél éve, azóta is egyedülálló. Pedig bomba nő!!

Nagy hülyeség azt beképzelni, hogyha valakinek nincs fél évig párja, akkor a saját neméhez vonzódik. Ha valakinek 25 éves koráig sem jött össze, akkoris megvan az oka, a "nem érdekel semmi csak a wow"-tól a "hónapokig próbáltam fűzni ezt azt, vártam rá, de mindig csak játszott" esetekig.

Vannak olyanok, akik már tizenévesenként a tartós, komoly kapcsolatot akarják.

2011. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fülünyúl ***** válasza:

Nekem az exem van így mint te, már amit az ismerősök visszamondtak. Hogy most senki nem kell neki stb. Hozzáteszem nálunk ő volt a félrelépő, nem én. Ő is finnyásan válogat, de senki nem felel meg az igényeinek. Azóta sem bírt komoly kapcsolatot kialakítani senkivel, pedig 1,5 évig keményen próbálkozott, pasizott, aztán feladta. Rájött, hogy nem ő az élet királynője, nem omolnak érte úgy a pasik. Valószínűleg te is így lehetsz ezzel. Az hogy flörtölnek veled, meg csapják a szelet, meg meg akarnak fektetni, azt te is érzed, hogy ezek egyáltalán nem kapcsolatot akarnak kialakítani, nem érzelmi alapon vannak.

Másik, hogy az ex mindig megszab egy bizonyos mércét, ami alá már nem akarod adni. És utána döbbensz rá, hogy mások még rosszabbak tulajdonságaikat tekintve. Még egy olyat, vagy aki nála is jobb meg elég nehéz találni. Pláne függetlent, pláne olyat akinek te kellenél, és beléd szeretne. Nehéz ügy ez.

Harmadsorban a mai nők álmodoznak. Elképzelnek egy Igazit, aztán ebbe a sablonba görcsösen kapaszkodnak és minden pasasra rápróbálják. Naná hogy senkire nem fog passzolni. Ezért saját maguk akadályozzák meg ezzel a hülyeséggel gyakorlatilag, hogy tényleg az Igazijuk mellett ébredjenek reggelente. Az már csak mellékes észrevétel, hogy ahogy látom, olvasom, hallom és tapasztalom: arról már nem szól a fáma, hogy ezt a sok elvárást viszonozzák is ha esetleg feltűnik egy férfi...


Lehet egyébként ilyen időszakod, miután az exem megcsalt és lelépett (10 éves kapcsolatból...), nekem se volt kedvem csajozni, vagy új kapcsolatba lépni. Most eltelt több mint két év után érzem úgy, hogy adjunk egy esélyt, él-e még megbízható és szeretni képes nő a világban. (Az eddigi próbálkozásaim és tapasztalatom alapján nem).


Úgy gondolom nem tudod most igazán, hogy mit kezdj magaddal, vagy mit is akarsz. Céltalanul lebegsz, amit te szabadságnak hívsz, de a szabadság nem ezt jelenti.

Majd idővel változik ez.

2011. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anyagellenőrként dolgozom egy autóalkatrészeket gyártó cégnél, mellette egyetemre járok.

Nem érzem, hogy ez a szabadság nem lenne szabadság, teljesen úgy élek, ahogy szeretnék, érzem, hogy hosszú idő után egyenesbe jönnek a dolgaim, és valahogy nem fér bele egy pasi a képbe egyelőre.

Nem hiszem azt, hogy körülöttem forog a világ, és akárkit megkaphatok, csak vannak dolgok, amiket az elmúlt idők tapasztalatai után úgy érzem én igenis nyújtani tudok, és egész egyszerűen úgy gondolom, akkor működhet egy kapcsolat valakivel, ha bizonyos dolgokban legalább hasonlítunk, és hasonlót tudunk nyújtani.

Sajnos egy tajtékparaszt bunkóval, aki eleve úgy viselkedik a munkahelyén is, a barátaival is (nem éles, csajozós helyzetben), hogy el nem tudom képzelni miről tudnánk beszélgetni, az számomra nagyon illúzióromboló.Valószínűleg baj az is, hogy mostanában csak ezt a fajta férfiembert látom nap, mint nap, és kiábrándító, de úgy érzem most jobb, ha türelmesen várok.

Azt sem hiszem, hogy nem találok jobbat az exnél, mert nála sajnos szerintem csak jobbat kaphatnék, akármilyen is legyen...

2011. jan. 24. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:

kezdesz rájönni,h milyen férfi kell neked.ezek után keresgélsz.ezzel nincs semmi baj.én sem állok le akárkivel.ha vmi nem tetszik akkor séta van.volt olyan h nem tudtam lerázni a csajt,csak azzal,h meleg vagyok,és ő csak a látszatra kellett.pedig nem ez volt az igazi ok.

kezdesz nem hazudni magadnak.csak kicsit későn.

24/ff

2011. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egy éve nincs már barátnőm,nekem is voltak próbálkozásaim,de azt mondom,hogy ne add fel,mert akkor depis lehetsz vagy még rosszabb,előbb utóbb úgyis megismersz valakit akinek kelleni fogsz,csak így szabad hozzá állni:)
2011. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!