Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglátja a mellem szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátja a mellem szakítani fog velem?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom. Szóval 1,5 hónapja vagyok együtt egy fiúval, a mellemet mindig szégyelltem, mert elég nagy, és nem úgy áll ahogy kéne sajnos :S bár mások szerint szép, de nem nagyon tudom elhinni. Még nem mertem előtte levetkőzni, csak sötétbe, tök félek, hogy emiatt kidob,mármint ha meglátja a mellem. Fiúk ti ilyen miatt dobnátok egy lányt?
2011. jan. 23. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nyugi emiatt nem fog szakítani veled :)
2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Igen, kidobnalak, es ha olyan kedvem van, feldarabollak, es elaslak a kertben.


Ezt most tenyleg komolyan gondolod?? Nok...

2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha szeret akkor tök mindegy lenne az is ,hogy kettő vagy 3 melled lenne akkor is szeret.

szóval ne aggódj emiatt,mert az sokkal frusztrálóbb egy férfinek,ha a barátnője gátlásos amikor együtt vannak.

2011. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, komolyan gondolom, és nagyon zavar már elég régóta.
2011. jan. 23. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:

nem

az elején a bnőm melle nem tetszett(nem undorodtam szó sincs róla csak nem mondtam volna hogy húúú ezek a mellek) de ettől még ugyanúgy szerettem és kívántam...mostanra meg már a melleire is azt mondom hogy húúú ezek a mellek:D

2011. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Képet gondolom nem fogsz küldeni.

Egyébként nem hiszem, hogy ilyen miatt agódnod kell.

2011. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Atyauristen...Ez most komoly?
2011. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rakj fel képet arc nélkül és eldöntjük :)

Úgyis anonim megy a dolog :)


Amúgy komolyra véve: ha e miatt szakítana, vagy csak elgondolkodna a szakításon, akkor nem érdemel meg.

23/F

2011. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, főleg, ha a nagyobb mellű hölgyeket szereti. F.
2011. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!