Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, jogosan? :O

Figyelt kérdés
A barátom az osztálytársam , és nagyon szeret ebben biztos vagyok, a barátnőm(szintén oszt.társ)benne annyira nem bízom, és tudom hogy milyen a pasikkal, mindig kell neki új, mert megunja a pár hónapos kapcsolatát, de egyébként bírom. A lényeg az, hogy a barátom, rég óta jár egy edzésre, nekem is és a barátnőmnek(a lány akiről szó van) is kéne valahova járnunk, ezért elkezdtünk keresgélni, ebből az lett hogy járjunk oda ahova a barátom, de most kiderült hogy én nem járhatok oda, a lány, nélkülem is menni akar....és én rettentően félek, mert a lány tudom hogy milyen...:S A barátom engem szeret, de félek hogy nem tud majd ellenállni, idővel..:S és mivel ismerik egymást, biztos együtt mennek majd a buszra..:S ahhh mindentől félek, annyit kombináltam már:S a barátom azt mondja ez hülyeség ő imád, és ha a lány rászáll, ő nem enged...de akkor is nagyon félek:S Úgy érzem, hogy ha a lány is járni fog..nekünk biztosan annyi:(
2011. jan. 23. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a pasid "az egyszer élünk" szemléletet vallja akkor izgulhatsz. :)

Egyébként meg ha egy csinos nő felkínálja magát,akkor férfi legyen a talpán aki ellen tud állni.

Ha megcsalna akkor bosszuld meg,és csald meg te is.

Velem :) (poén)

2011. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm:)

és mit tudok tenni?

2011. jan. 23. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Te miért nem jàrhatsz?

Talàljatok màs programot..

egyszerüen fenyegesd meg a baràtnödet..

"Tudom, hogy miért akarsz odamenni ennyire, de ha ràmozdulsz a baràtomra kikaparom a szemeid:)" majd folytasd a pàrbeszédet..

Képzeld a baràtod helyébe magad, és hogy valaki felkínàlja magàt neki..nem is lehet olyan nehéz elutasítani :)

2011. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eldől az magától mennyit ér a pasid,nem kell tenned semmit.

Nehogy már azért ne csaljon meg mert te elzavarod mellőle a potenciális áldozatokat :)

2011. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és az ajánlatom még mindig áll.

Sőt az a legbiztosabb ha Te csalod meg elsőnek ;)

2011. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

és köszi az ajánlatot:D

2011. jan. 23. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt megtalálsz.... :)
2011. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!