Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nem rocker lányok, akiknek rocker pasijuk van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 02:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az én pasim rocker. és nem szégynli néha mármár úgy néz ki mint egy cirkuszi bohóc :DD de persze imádom és ilyenkor is nagyon édes. én meg olyan nem is tudom hippy vagyok a ruháim a felfogásom mindenem. rajtam is látszik h az vagyok. és mégis lassan már 2 éve vagyunk eggyütt. miért? mert tudom, hogy mik az igényeim és azt is tudom, h nekik mi. magyarul én simán megjegyezhetem előtte, h az a pasi de jól néz ki és h milyen aranyos. és ő is " megbámulhat" azt akit csak akar. békés lélek vagyok ő olyan tüzesebb hirtelen haragú. de mégse tudunk egymás nélkül élni elképeztő. komolyan. eleinte azt hittem "áhh diá szerelem" de még mindig ugyanaz érzem. elképesztő. szal a válasz egyértelműen IGEN! :DD
2011. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Volt már rocker pasim azóta változtam, megtaláltam a hozzámvalóbb "elegáns goth" érzést, de velem maradt "rocker" koromból egy disco pasim vele immár 8 éve vagyunk együtt. :)
2012. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

A rocker pasik között gyakran előfordul, hogy üresfejű cicababákat szednek össze pusztán presztizsből. Egy ilyen csajjal könnyebb, mert a rocker csajokban nem lát konkurenciát, ezért nem féltékeny. Nem ugyananaz a szubkultúra, így a pasi szabadabb, a csaj nincs mindig a nyakában...A csaj meg el van varázsolva a vad szerető imidzstől, és attól a gondolattól, hogy majd ők megjavítják a rosszfiút.

De ezek a kapcsolatok tönnyire időtöltésről szólnak, elég egyoldalúak. Sok ilyet látok, többnyire a nagymenő motorosok, életművész ficsúrok között. Némelyiknek egész háreme van.


Nem mondom, hogy minden ilyen esetben ez van, csak azt, hogy légy óvatos mert sok a farok ezek között.

2012. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Punk Rock, Metal, Ska, HC, Rock és más hasonló zenéket hallgatok, az asszonykám nincs oda értük de értem igen, ahogy én is elvisel a populáris mizsikákat amiket ő hallgat. Szóval van ilyen.
2012. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!