Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akiknek kulfoldi pasijuk van, altalaban ok is fuveznek? En nagyon ugy latom, hogy itt el van terjedve, sot mar termesztes, de engem zavar. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 02:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

mi a gondod vele?

amúgy meg, magyar srácok nem tépnek, csak a külföldiek? nem értem mire gondolsz...

2009. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

hehe nem hiszem hogy ez bármilyen összefüggésben van azzal hogy külföldi vagy sem. mindenhol vannak narkósok.

egyébként, nekem külföldi a brátom (habár már kiköltöztem hozzá, szóval félig-meddig mostmár én is) és nem füvezik. nem hiszem hogy valaha is öszejöttem volna egy narkóssal.

19/L

2009. jún. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
milyen narkó? gyerekek, a fű messze van a narkótól.
2009. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

OK, nekem töknyolc hogyan nevezed, drogos az drogos mind. a fű is illegális szer (legalábbis nálunk) tehát drog. aki 'csak' füves vagy aki többet drogozott már mint akár Nikki Sixx egész élete során - nekem ez is mind egyremegy, narkósok. egyébként meg, hogy ENNEK mi keresnivalója a 'szerelem, szex' tömakörben az már sokkal érdekesebb kérdés, szvsz.

2. válaszoló voltam.

2009. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan pasim volt aki drogozott és külföldi, másik 3 aki nem drogozott és külföldi. Szerintem semmi köze hozzá, bátyám is füvezik és a barátnője is pedig ők magyarok. :S
2009. jún. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Narkós az anyád kislányom majd ha felnőttél meg van valami élettapasztalatod nem csak az óvodai élményed akkor lehet ug..ni
2009. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem mo-n is épp elegen füveznek. Régen én is, de már kinőttem belőle, a legprimitívebb szernek tartom, és nem szeretem ha valaki csinálja. Én alig találkozok olyannal, aki nem csinálja vagy csinálta
2009. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

A kávé meg a tea is drog, csak legális. Ha a fű olyan durva lenne, akkor Hollandiában sem legalizálják. Ennyire azért nem egyszerű eldönteni, hogy ki drogos, ki nem...

Amúgy meg ez nem függ össze azzal, hogy külföldi-e vagy sem. Itthon is találsz elég embert aki füvezik.

2009. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
A pia is drog, csak legális. Legalábbis 18 fölött, de pl. az USA-ban 21 év. De a fű itthon/magyarországon/ igenis DROG!!! Vagyis büntetendő! Tehát illegális!!!
2009. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

szerintem aki füvezik azt egyáltalán nem kellene olyan szavakkal illetni, mint drogos vagy narkós.. elég messze áll egymástól a két dolog..

aki füvezik az ugyanolyan mint aki iszik vagy dohányzik csak éppenséggel más a hatása...

én is szoktam.. és még is egy teljesen normális ember vagyok.. suliban is jól teljesítek..

most akkor nézzünk egy narkóst.. csont és bőr.. agya már semmi.. már csak az utolsó szúrást várja ami végre megszabadítja a pokoltól..

tehát a fű az SZERINTEM NEM drog attól mert a nagy és okos (?) emberek ezt mondták...

törvényt kéne módosítani és akkor mindjárt más lenne a véleménye az embereknek...

lehet lepontozni.. ez csak egy vélemény...

2009. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!