Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akiknek kulfoldi pasijuk van, altalaban ok is fuveznek? En nagyon ugy latom, hogy itt el van terjedve, sot mar termesztes, de engem zavar. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 02:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
Életemben eddig elszívtam kb 5 füves cigit. Most aztán mekkora drogos vagyok hallod :D Mindemellett alkoholt se sűrűn iszok, de ettől függetlenül azt mondom, hogy ha vki füvezik, az nem narkós.
2009. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésben nem szerepel a narkó szó. A kérdező csupán annyi írt, hogy őt zavarja a füvezés. Nem az, ha x,y füvezik, csupán olyan barátot szeretne (gondolom), aki nem teszi ezt, és ez teljesen érthető. A dohányzás is lehet ilyen vízválasztó dolog. Mi a baj a fűvel egy kapcsolatban? Ha az egyik fél nem szereti azt az érzést, és azt kell néznie, ahogy a másik visszaesik az evolúciós szint egy alacsonyabb fokára, miközben megvan róla győződve, hogy tök okos lett. Értelmes beszélgetést nem lehet folytatni vele, legtöbbször szexelni sem, mert elalszik és még másnap is hülye, csak ő nem veszi észre. Nagyon sokan napi szinten füveznek, és nem érzik káros hatását pedig van. Apropó ha már narkó. Azért a fű és a heroin között van pár lépcső, amiket például magam is támogatok mértékkel. és amikor azt mondom mérték, azt komolyan is gondolom. Pont a két véglet a legrosszabb. Szerintem.

Bármilyen droggal pedig az államnak az egyetlen gondja, hogy nem kap belőle. Mármint adót. Mert mindenre rá akarja tenni a kezét amid van. És mivel a forgalom igen nagy, állambácsi nagy hasznot húzhatna belőle, csak kevés társadalom érett erre

2009. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Neked az a drog, ami nem legális?

:D


Persze, végülis logikus: Te magyarországon bevándorló vagy, Hollandiában meg echte holland, mi? :D


A fű nem drog, kishugom, ettől megnyugodhatsz.


De nem elég, hogy tudatlan-nagyszájú kis rįb@nc vagy, hanem még kárörvendő is...


Valamiért mikor rád gondolok, a fejemben egy szőke kiscsajt látok, aki 15-20 év között van (+ ahány éves a kérdés), és akit egyszer jól meg fogok dųgni. :D ;) Na, csók, édes.

2017. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!