Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akiknek kulfoldi pasijuk van, altalaban ok is fuveznek? En nagyon ugy latom, hogy itt el van terjedve, sot mar termesztes, de engem zavar. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 02:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Na, ismét leírom: nem egy!!!Ugyanis a füvezést igenis BÜNTETIK, a piát nem ... Ne vedd már egy kalap alá... Én sztek iszmókolni, napi 3-4 feles a sörrel. DE ENGEM Nem visznek börtönbe!!!!!
2009. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Mert amúgy az alkoholisták jobbak, mint akik néha elszívnak egy -két cigit. Végül is ők legálisan építik le magukat, és legálisan verik részegen a családjukat. Gondolkozz már egy picit :)
2009. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nyugodjatok meg :)

tudjátok, az átlagember egyszerűen gondolkodik: "ami illegális az biztos nagyon veszélyes és rossz dolog, hát a tévé meg az újság is azt mondja, hogy a drog rossz (érteem?)".

nem kell ezzel foglalkozni, aki elítéli, el is fogja, hiába mondasz neki akármit. nem vagy média, neked nem hiszi el.


a kérdésre válaszolva, az egész világon több millióan füveznek, ez nem Mo-ra korlátozódik.

zavar? mit ártanak neked vele?:)

és az nem zavar hogy nap mint nap előfordul olyan a világban, hogy az alkoholista részeg apuka hazamegy és összeveri a családját?

hát persze hogy nem baj! hiszen az alkohol LEGÁLIS.


ideje lenne elkezdeni gondolkozni, és kiirtani a kormány, és a média által az agyakba sulykolt hülyeségeket:)

2009. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
NarkósokXDD Hát te hülye vagy kislányom?XD Nem tudsz te semmit, sztem életedben nem láttál még füvező embert, csak a filmekből láttál heroinisták, és azokkal kevered:D Ha valamiről nem tudsz, akkor ne írj azzal kapcsolatban.
2009. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
"Mert amúgy az alkoholisták jobbak, mint akik néha elszívnak egy -két cigit. Végül is ők legálisan építik le magukat, és legálisan verik részegen a családjukat. Gondolkozz már egy picit :)" Barikáim! Senki nem mondta hogy az jó... De a pia miatt nem is volt még bandaháború, meg leszámolás... ja, és az 1-2 füves cigi előbb-utóbb átmegy heroinba...És igazad van, én legálisan JÓL érzem magam, nem fognak a börtönbe vinni miatta./HACSAK NEM KÖVETEK EL BŰNCSELEKMÉNYT/De kívánom, ha már lepontoztál, kapjanak el , kapjál vagy 5 évet narkó kiatt, és dugják szét a seggedet naponta 3x!!!!!!!azért ne vedd már egy kalap alá! TE bőszáju cserépedény! Már ha a füvezés mellett tudod mi az!
2009. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja. Nem vagyok kárörvendő... Kiváncsi leszek, ha a drogos gyerekedet a kórházban kell meglátogatni!!! Na, akkor majd beszélünk. Én utálom a drogosokat, és keményebben büntetném. Van 3 lányom, igen nem narkóznak. Az hogy a discoban megisznak 2-3 boros kólát az még belefér.
2009. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Fogjátok már fel, hogy a fű nem egyenlő narkóval!!! Úristen... mennyi értetlen... Amúgy meg honnan szedted, hogy aki elszív 1-2 füves cigit, az heroinista meg stb lesz?:D Hol van ez megírva? Hát ez nagyon nem így. Persze van akinél igen, de a többségnél nem. A normális embereknél. Na de mindegy, engem nem érdekel:D Csak utálom, ha valaki arról beszél, amiről fogalma sincs.
2009. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

de buták vagytok :D

a fű átmegy heroinná, emberek felejtsétek már el a médiában hangoztatott butaságokat!

ti tényleg bármit elhisztek? :)

2009. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

én nem azért írtam hogy nem jönnék össze soha egy nakróssal, mert pl egy alkoholistával igen. azzal sem. ja, az alkohol is drog és az alkoholisták is nyomorékok akárcsak a narkósok. különben nekem tökmindegy, nem zavarnak egyáltalán amíg semmi közük hozzám.

ó dehogyisnem sajnos, láttam füveseket nem filmekben, láttam crystalt, kokaint, heroint, speedet, meg minden szemetet a közvetlen közelemben. az emberekkel együtt akik használták. nem véletlenül ma már szóba sem állnék velük. szerencsére messze vannak tőlem, úgyhogy nincs is rá lehetőségem. bár akár bele is pusztulhattak már azóta. őszintén? nem igazán hatna meg az sem. mindenesetre mostmár eszemben sem lenne bármi kapcsolatba kerülni ilyen nyomorékokkal.

akik pedig a törvényt megalkotják, hogy mi illegális és mi nem, azok sem ok nélkül nyilvánítanak valamit illegálisnak. ja hogy a nagy gonoszokba nem szorult annyi együttérzés sem, hogy megsajnálják az ilyen szerencsétlen kis hippiket hogy szegénykék még csak nem is füvezhetnek legálisan? ó hát ez a csúnya, média által irányított világ ilyen kegyetlen bizony, nem mondták még nektek? hát akkor most mondom. =)

2009. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%

=)))))))))

jól írtad, valóban nem ok nélkül lesz illegális valami.

vegyük pl a füvet.

ha utánanéznél pár dolognak tudnád, hogy elképesztő, hogy milyen sok betegségre kitűnő gyógyszer.

hülyék lennének legalizálni, hiszen a gyógyszeriparnak az hatalmas pénzkiesést jelentene.a gyógyszeripar pedig jó néhány emberrel szerződésben van.

és különben is jó néhány kormány rendelkezik kapcsolattal a maffiával. amíg illegálisak a drogok, addig a maffia ebből rengeteg pénzt tud csinálni. szóval a tiltás nem megoldás semmire. a tiltás ellenére több millió ember használ drogokat. a tiltással a drogokkal foglalkozó maffiát támogatja a világ.

felvilágosítalak, a kormány emberei is csak emberek mint mi. köztük is van kokós(nem is gondolnád mennyi), füves, sikkasztó, csaló, luxusk.rvákkal enyelegnek stb...


jajaj most összetörtem a világról alkotott egyszerű képedet!


pontozz csak le gyorsan, tűnjön el az igazság =)

2009. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!