Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nem rocker lányok, akiknek rocker pasijuk van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 02:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rocker lány vagyok és volt már nem rocker pasim. Sztem fordítva is működhet.
2011. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének?
2011. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jelen.
2011. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Az én pasim is rocker, én pedig nem vagyok az.

21/L

2011. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez relatív. Egy elborult metálos fiúval, aki tényleg úgy is öltözködik és a külseje is olyan, nem hiszem, hogy egy discos lány összejönne. Viszont akiről nem látszik elsőre, hogy rocker, simán felszedhet egy nem rockert.
2011. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok (lány), és volt már rocker barátom ... most nem rockerrel járok, de a rockot is szereti ... :D
2011. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom, aki rocker volt, én viszont hiphop-fan vagyok :) Szeretem a rockot is, koncertjükre is eljártam, próbájukra is, de alapjáraton nem hallgattam rockot soha. :)
2011. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt rocker barátom,pedig tipikus nőcis stílusom van,vasalom a hajam,és legszívesebben magassarkút hordok (de NEM vagyok plázacica,nem vagyok sík hülye,nincs műkörmöm,nem szolizok stb...:) )Szóval ebből a szempontból ég és föld voltunk,ennek ellenére jól kijöttünk egymással,elmentem vele próbákra meg ilyenek,szívesen meghallgattam,ha valami zenét akart megmutatni.Sajnos aztán vége lett,de egyáltalán nem azért,mert ő rocker volt,én meg nem.( És zárójelben jegyzem meg,ennek a srácnak nem igazán jöttek be a rocker lányok,azt mondta a nőiesebb stílus tetszik neki,azóta is csak ilyen barátnői vannak.Ezzel nem a rocker lányokat akarom bántani,semmi bajom velük,és nem ítélek stílus alapján,csak a kérdezőnek szeretném 'bizonyítani',hogy nem minden rocker srácnak (csak) a rocker lányok jönnek be:) )


18/L

2011. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok...bocsi azt elfelejtettem beleírni a kérdés végéhez,hogy ez ugyanígy vonatkozik a rocker lányokra is,hogy köztük is van olyan,akiknek a nem rocker pasik jönnek be...:)
2011. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha beakarsz csajozni legyel emo, de vigyazz, mert konnyen be is pasizhatsz xDDD
2011. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!