Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is gyanús lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is gyanús lenne? Bűnözőnek nézett meg magamutogatónak.

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom aki nagyon szerelmes belém állítólag... közben ma facebookon szavazott rám, hogy szerinted (én) magamutogató? erre azt jelölte, hogy igen... szerinted (én) lehetne bűnöző? erre is igent... most akkor hogy is van ez? ennyire szeret, hogy bűnözőnek és magamutogatónak néz a hátam mögött? utána letörölte az üzifalamról és jóvá tette azzal, hogy szép a mosolyom... most mit gondoljak? lehet nem gondolta komolyan?
2011. jan. 23. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom a SouthPark facebookos részét, én nem szoktam nézni a sorozatot, kb 5-6 részt láttam belőle, mindet valaki mutatta, de az szerintem megoldja a problémádat. :p Részemről röhögőgörcsöt kaptam tőle pár helyen, de az a baj vele, h szokás szerint igazuk van.. :P
2011. jan. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
túlreagálod a dolgot,ha nem veszed a poént akkor nagyon tudlak sajnálni,ezt nem komolyan gondolta!!ebből kiderül hogy nem vok közös hullám hosszon!!
2011. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
vok helyett vagytok!!!
2011. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ja, állatira gyanúúúúúúúús:O

hát, te hülye vagy, öcsém...

sztem is csak viccnek szánta...

2011. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kötekedett,poénkodott. Nincs ezzel semmi baj. Én is egyik ismerősömre, akivel joba vagyok kitettem h magamutogato.És akkor mi van?:D Nincs ebben semmi. Nyugiiii
2011. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!