Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is gyanús lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is gyanús lenne? Bűnözőnek nézett meg magamutogatónak.

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom aki nagyon szerelmes belém állítólag... közben ma facebookon szavazott rám, hogy szerinted (én) magamutogató? erre azt jelölte, hogy igen... szerinted (én) lehetne bűnöző? erre is igent... most akkor hogy is van ez? ennyire szeret, hogy bűnözőnek és magamutogatónak néz a hátam mögött? utána letörölte az üzifalamról és jóvá tette azzal, hogy szép a mosolyom... most mit gondoljak? lehet nem gondolta komolyan?
2011. jan. 23. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez a facebook.....
2011. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mit követtél el?
2011. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccelt, ez legyen a legnagyobb problémád.
2011. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Hülye vagy.

Értékeld magad p*cskönyv alapján.

2011. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem követtem el semmit csak ez volt a kérdés, nem tudom ha annyira szeret miért gondol ilyeneket a hátam mögött...
2011. jan. 23. 00:05
 6/15 anonim ***** válasza:
A ti világotok a facebook, szerencsére én nem ismerem a ti világotokat. Vagy csak kiundorottam volna belőle? Mindegy.
2011. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

jajj de édes... :D már bocsi de Facebook?

ne a facebook alapján ítélj embereket meg hogy mit csinálnak ott mert az már rosszul kezdődik meg nagyon szeretem ezeket a fb-os problémákat/félreértéseket mikor mi fiatalok csak arra használjuk hogy kiírjuk az üzenőfalra h mikor fingottam meg most vettem levegőt nem szabad ilyenekkel foglalkozni...

Amúgy meg ha annyira érdekel hogy szerelmes-e beléd a "lány haverod" akkor kérdezz rá érdeklődj felőle vagy ha neked is bejön akkor közeledj hozzá ha meg nem akkor meg hagyd rá az egészet és 1szer majd csak kiböki...

de ne msnen meg Fb-n keresztül kommunikálj vele élőben az igazi... tapasztalatból mondom :)

2011. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
arra nem gondoltál h poén volt????? ....istenem... xD
2011. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

hát szerintem ha egy lány azt mondja roszfiús vagy, az inkább jópont, és örülhetnél neki :P

21/L

2011. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelmű, hogy csak azért használta az alkalmazást, hogy lásd, hogy veled foglalkozik, ezáltal felhívja magára a figyelmet? Szerintem semmi rosszat nem kell ebből levonni...
2011. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!