Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy egyszerűen csak vannak ilyen tipusú emberek? A többi lent

Figyelt kérdés

egyszerűen a pasikkal úgy bánok mint a cipőkkel, és a legrosszabb az egészben h tudok róla, de nem tok tenni ellen

az a baj h ha kapok egy cipőt, egy pár hétig újnak számít és imádom, de aztán pár hét elteltével már kezdem megunni, és már megszokottá válik. a pasikkal ugyanígy vok. csak addig tökéletes számomra egy pasi amíg megszerzem, és utánna egy párhét múlva megunom,és már megszűnik köztünk a Varázs!!!és én tényleg nem akarom megbántani őket, de egyszerűen kélsztetést érzek az iránt h szakítsak. pedig ők még fülig szerelmesek belém, de én már rég túl vok rajtuk. és amikor mondom nekik h vége akk egy olyan szomorúságot látok a szemében a fiúnak, amit még soha nem láttam máshol. annyira fáj ez az egész, mert én mindig is utáltam azokat a csajokat eddig akik úgy bántak a pasikkal mint a tárgyakkal, és most én ugyan úgy bánok velük, pedig én ezt nem akarom

kérlek egítsetek.

ezt hogyan tom elkerülni

( léccives értelmesen válaszoljatok)

előre is köszönöm


2011. jan. 22. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán nem minden 2. emberrel kéne összejönnöd, hanem keresni valakit, aki tényleg hűde besza-behu.
2011. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Panda Péter ***** válasza:
talán úgy, hogy leküzdöd ezt a késztetést? vagy megpróbálod megbeszélni velük a problémáidat? esetleg megmondod nekik, hogy szeretnél egy kis változatosságot? vagy csak szimplán hagysz nekik egy kis időt, hogy kibontakozhassanak, és éreztessék veled, hogy nem unalmasak? habár, lehet hogy tényleg igazad van, a mai tizenéves fiúk nem épp a bonyolultságukról híresek...
2011. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
többet kéne tanulnod és nem fiúznod, kérdezd meg a szüleidet erről :)
2011. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a szüleimet??? xD

köszi

2011. jan. 22. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég érdekes értékrended van.

Majd egyszer nagyon nagyon pofára esel és mindenki át fog lépni rajtad, majd akkor megváltozol.


Érdekes, hogy a cipöt hoztad fel, tehát gondolom anyagias vagy. Gondolj csak bele, ha egy vagy 2 pár cipöt kaptál volna, akkor nagyon vigyáznál rá és nem dobnád el.

2011. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem a cipőn van a hangsúly, am egyáltalán nem érdekel a pénz. tőlem a világ legszegényebb embere is lehet, az a lényeg h szeressem

a cipővel csak érzékeltetni akartam azt h milyen egy segg vok

:S

higgyétek el már estem pofára, és ezért is ilyen nehéz nekem

2011. jan. 22. 23:28
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó, akkor a cip példa rossz volt, csak éreztetni akartam, hogy mi is lehet a gondod.


Most erre csak azt tudom mondani akkor, hogy majd kinövöd.

Igaz pár hapsit tönkreteszel, ami nem korrekt, de ez van.

2011. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
bárcsak eltudnám kerülni ezeket a tönkre tételeket, az a legrosszabb az egészben h egyik este úgy fekszek le aludni h fülig szerelmes vok belé, és köv. reggel meg már szakítani akarok vele, és nem tom h ez miért van :/
2011. jan. 22. 23:40
 9/15 anonim ***** válasza:
ez nagyon dúrva... velem detto ugyanez a helyzet... igazából énsem tom pontosan h mit csináljak de azthiszem ha hétfőn megyek suliba meglátom h mit érzek iránta és majd eldöntöm csak azt nemm tom h hogyan...
2011. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ugye h milyen rossz

istenem végre vki megért...

sztem hétfőn én is túlesek egy szakításon :/

már most előre kiráz tőle a hideg :S

2011. jan. 22. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!