Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek emberek egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek emberek egyszerűen nem tudom? :S Lent.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja mentem szét a barátnömel akit nagyon szeretem/szeretek.1 év 8 hónapig voltunk együtt.Nem volt szex mert fiatal volt(14 éves).Hiányzik is néha szívesen lennék vele újra együtt.Ám van 1 osztálytársam akivel szintén eltudnám képzelni(persze nem szeretem annyira mint a volt párom).De ö azt monta nem szeretne osztályba senkivel járni (más akadálya nem igazán lenne).Mi legyen??Várjak egy harmadik személyt?? 16/F
2009. nov. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább várj egy harmadikat. jobban jársz.
2009. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért mentetek szét (nem tudom a szexhiánynak köze lehet-e ehhez, inkább rákérdezek)?

Amúgy lassíts kicsit, úgy érzem benned túlteng most az, hogy mindenképp szeretnél valakivel összejönni... 1 hónap nem sok, lehet kicsit még pihenni. ;)

Egyébként az is lehetséges, hogy csak a megszokás miatt érzed úgy, hogy szívesen lennél újra a lánnyal (mert azért kicsit több, mint másfél év alatt ez ki tud alakulni), de persze a részletek ismerete nélkül ez mind csak spekuláció.

Amúgy anno lehet én sem jöttem volna össze az expasimmal, ha egy osztályban maradtunk volna (az osztályon belüli kapcsolatokat inkább én is bojkottáltam).

Most így hirtelen elsődlegesen tényleg mindenképp az a tanácsom, hogy lassíts kicsit, aztán lehet, hogy pont akkor jön majd egy nagy szerelem, mikor nem is számítasz rá/keresed. ;)

2009. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát "házinyulra ne lőjj" szoval hagyd az oszt.társad főleg h ő is azt mondja h az osztálybol inkább nem jár senkivel.

Tényleg pihenj egy kicsit és vagy jön egy új lány v ujra lesz vmi a régivel. :-)

2009. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!