Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talonba tett, vagy szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonba tett, vagy szimplán nem akar?

Figyelt kérdés
Van a sulimban egy fiú, 17 éves. Fél éve beszélgetünk kb havonta egyszer. Amikor beszélünk, mindig nagyon lelkes(nek tűnik). Én 18 vagyok, és a félreértések elkerülése végett lány. Volt, hogy megölelt. Azt mondja, sosem voltam neki tabu, de jelenleg senki nem járna jól vele. Én kb. amióta ismerem úgy érzem talonba akar tartani. Csak nem értem, miért. Nagyon jól elbeszélgetünk, csinos is vagyok, érdeklődésünk NAGYON közös. Mégis, most jelenleg nem akar. Ez csak finom visszautasítás?
2011. jan. 22. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom.

De van benne nagy különbség? - A lényeg az, hogy jelenleg nem kellesz neki. Keress olyat, aki most érdeklődik irántad, és érdekled annyira, hogy ne csak havi egyszer beszélgessen veled, mert az nem nagy valami.

2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, jelenleg nem tudok keresni senkit, őt meg eléggé kedvelem. annyira nem fontos, hogy legyen valakim, de ha már legyen, akkor ő legyen az...
2011. jan. 22. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez is érthető. Ennyiből azonban, amit leírtál, sajnos nem lehet eldönteni, hogy semmikor sem tudna veled semmit elképzelni, vagy csak most nem valamilyen okból.
2011. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de velem is volt ilyen. De mi nem havonta 1X találkoztunk a csajjal, hanem szinte naponta. És sokszor nagyon intim helyzetekbe is kerültünk, de amikor azt mondtam neki, h járni akarok vele, mindig azt mondta, h most nem lehet. Végülis én megelégeltem ezt és megszakítottam vele a kapcsolatot, mert teljesen kikészített érzelmileg.
2011. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ess16v ***** válasza:
100%
először is, csak azt lehet talonba tenni, aki hagyja magát! Másodszor valószínűleg ez egy finom elutasítás, de csak azért finom, h ott legyél talonban. Szóval te döntsd el, h vársz rá (nem javasolt), vagy nem (erősen javasolt). Mondom ezt fiú létemre.
2011. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van két ismerősöm, akik NAGYON hasonló cipőben jártak, csak a csajnak éppen (idősebb) barátja volt, amikor megismerkedtek. Kb egy évre rá azonban a csaj szakított a korábbi pasijával, és nem sokkal később összejött a nála 1 évvel fiatalabb sráccal. Náluk a fiú tartózkodó viselkedésének az volt az oka, hogy a lány foglalt volt, illetve hogy a srác nagyon tapasztalatlan és félénk volt még akkor. Szerintem próbálj meg finoman kezdeményezni, benne van a pakliban, hogy sikerrel jársz!
2011. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ti nem éreznétek magatokat kicsit hülyének h egy fiatalabb csávó után epekedtek? :S:(
2011. jan. 23. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ciki lenne, mert egy-két ismerősöm jóval idősebb csajokkal is kezdett már... Most pl a srác közép sulis, a csaj meg 1 éves egyetemista...
2011. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!