Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nincs közös témánk

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nincs közös témánk

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos barátom, semmi gond nem lenne vele, csak egyszerűen nincs közös témánk, ezért sok a kínos csend. Nem szeretnék szakítani vele. Vagy szerintetek az lenne az egyetlen megoldás? Mit tehetnék?
2011. jan. 21. 19:47
 1/8 anonim válasza:
mióta vagytok együtt, mióta van ez így?
2011. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hete vagyunk együtt. ÉS úgy szokott lenni, hogy amikor találkozunk még jó mert elmondjuk mi történt meg ilyenek de aztán kifogyunk a témából
2011. jan. 21. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána annak ami őt érdekli, esetleg kérd meg, hogy meséljen a hobbijáról, vagy beszélgessetek általános témákról... (A városotok, az internetes kérdések) nem tudom mennyi idősek vagytok...
2011. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet járni egy olyan sráccal, akivel nincs közös témátok már 2 hét után sem...? Lehet, hogy olyan félénk, hogy nem mer veled beszélgetni?
2011. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát elég félénk.. de mit csináljak akkor?
2011. jan. 21. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
lolozatok az mindig összehoz minekit :D
2011. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha félénk, akkor olyasmit kell csinálni együtt, amiben nem a beszédé a főszerep:-) Menjetek moziba, koncertre, korcsolyázni, szervezzetek házibulit ahova másokat is meghívtok. A közös élmény után lesz közös téma is.

Illetve: nekem is volt egy nagyon félénk srác a történetemben, én elhívtam magamhoz és elcsábítottam, az ágyban már nem volt gond, hogy nehezen megy a beszélgetés:-)

2011. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdezd meg hogy mi érdekli, aztán meg majd ő is fordítva fog tenni, és minden rendben lesz. De két hét az még semmi. Apropó akkor msot te hány éves is vagy?:D
2011. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!