Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiuval nincs kozos temank akkor az azt jelenti hogy nem illunk ossze?

Figyelt kérdés
Vagyis ugy erte hogy megyunk ketten es nincs amirol beszelgessunk.csak megyunk es hallgatunk.pedig egyikunk se felenk vagy ilyesmi..
2010. aug. 29. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor a hallgatás többet mond minden szónál, bár ez nálatok nem érvényesülhet.
2010. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kérdezd meg tőle, hogy: "Ha egy fiuval nincs kozos temank akkor az azt jelenti hogy nem illunk ossze"


Ő majd válaszol valamit, te elmondod, hogy az miért nem úgy van, és rögtön nem hallgattok.

2010. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltételen. Lehet h örül, h végre csendbe maradtál, és nem akar semmit mondani, nehogy megint rákezdj :P
2010. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hülyeségnek tartom ezt a "nem illünk össze" dumát, de ha nem tudtok beszélgetni akkor abból nem lesz hosszutávu kapcsolat.
2010. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jeleteni azt feltétel, később lehet, hogy már több közös témátok lesz.
2010. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

van egy barátom ( akibe mellesleg szerelmes is vagyok) és nekünk sincs sok közös témánk, mert ő focizik, én gitározok mégis beszélgetünk :D megpróbálok alkalmazkodni és ő is. pl amikor a gitározásról beszélek akkor kérdezget, hogy milyen énekeket tanulunk milyen a tanár stb.

14/L

2010. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: azt kifelejtettem, hogy ettől még lehet hogy összeilletek, nem ettől függ!
2010. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azért vigyáznék vele.

Nekem is volt barátom, aki nem tudott velem beszélgetni, pedig nekem szükségem van a kommunikációra. És egyáltalán nem illettünk össze, mint később kiderült. Én elfogadtam, hogy nem bőbeszédű, de ez is egy jel volt, hogy nem fog sokáig tartani. Én elgondolkodnék a dolgon. Legyen több program és lesz miről beszélni.

2010. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorlati szempontból ezt jelenti. Valójában én nem azt mondanám, hogy nem feltétlenül illetek össze, lehet, hogy csak egyszerűen nem tudtok egymással mit kezdeni, mert még nem vagytok elég tapasztaltak, magabiztosak, önállóak, bátrak, lazák, érettek, stb. Ha vártok pár évet, lehet ebből még valami. Nekem is pont van egy ilyen csaj, tök aranyosan mosolyog, egy-egy poént el lehet vele engedni, de amúgy semmi különös beszédtémánk nincs, mert csak sekélyen lehet vele beszélgetni. Így egyelőre nem akarok semmi komolyat. 24 F
2010. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keressetek közös témát (ha egyikőtök se félénk, akkor nem gond megszólítani a másikat).

Ha hosszabb idő alatt sem találtok egyetlen közös témát sem, akkor 99%, hogy nem illetek össze.

2010. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!