Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúval, beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval, beszélgetés közben, mélyen egymás szemébe nézünk megszakítás nélkül, az azt jelenti tetszem neki?

Figyelt kérdés
Osztálytársam. Nagyon tetszik. Arra vagyok kíváncsi, hogy csak azért néz olyan mélyen, végig a szemembe, mert én is, vagy neki is tetszem?
2010. szept. 3. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 14 éves lány vagyok.
2010. szept. 3. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
nem....csak a saját tükörképét nézi a szemedben
2010. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD
2010. szept. 3. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
90%, hogy szerelmes beléd
2010. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez valóban jó volt. :D Tudod ezt potosan nem lehet megmondani, de van rá esély. Tudod én már rájöttem, hogy a szerelme témában itt nem igen lehet segítséget kapni, mert az itteni kedves válaszolók, nem ismerik a helyzetet, mint most én se, és jó szándékkal, de hülységeket tanácsolnak :D

. Tudod, én azt mondom, hogy lehet, hogy tetszel neki, de nem biztos, és, hogy várj míg ő vall. Amikor beszéltek, és mélyen a szemedbe néz, mosolyogj rá, és menj el. Ez tuti bejön :) Tippeket tudok adni, de konkrét tanácsot nemigen, azért próbálok segíteni :)

2010. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez bocsánat de olyan hülyeség.

Szerintem ez nem jelent semmit.Ha vannak más jelek akkor talán de én lány létemre úgy beszélgetek valakivel hogy folyamatosan a szemébe nézek.Sőt zavar ha valaki más fele néz vagy nem néz mindig a szemembe ha beszélünk.Bár ez az én véleményem csak.

18/L

2010. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:31 --> ez igaz.
2010. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát nem tudom... Lehet igaza van az uttóbbinak, bár én általában az arcát nézem a beszédpartneremnek vagy úgy a szeme körül, mert zavarba jövök. Hacsak nem tetszik, mert akkor nem bírom ki, hogy ne nézzek a úgy mélyen a szemébe :D
2010. szept. 3. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy meg akar.... de nem meri meg se mondani mert annyira gyerek vagy.
2013. szept. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!