Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy lány akivel már 3 napja beszélgettünk msn-en és akivel ma össze is jöttem nagyon belém

szeretett. NEM is lenne gond ha ez kölcsönös lenne,de sajnos nem az én meg akartam jobban ismerni,de ő olyan gyors volt,hogy áhh..

és amikor ma megkérdezte,h szeretem-e nem tudtam válaszolni:/ Pedig tök aranyos,kedves és hát szerintem megijedtem pedig nem az első barátnőm volt,de ilyet még nem éreztem:/

Röviden az a baj,hogy túl gyorsan jött ez a szeretlek meg szerelmes vagyok beléd dolog.. már pedig ez nem az a "első látásra szerelem" volt nálam. Vasárnap lenne talink,de már nem akarok elmenni:/ Mit tegyek? Valaki segítsen!


2011. jan. 21. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy kicsit lassítson, mert neked ez gyors, de azért találkozz vele vasárnap, mert lehet, hogy megszereted.
2011. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menny el addig még végiggondolhatod párszor és ne félj tőle lehet h ő se teljesen biztos a dologba főleg azok után h te nem válaszoltál neki biztos észrevette rajtad h még neked új a dolog ha meg nem akkor mond neki de ne keress kifogásokat...
2011. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám neki, hoyg túl gyors neked így. És hogy nem tudod még kimondani, hogy szereted. Ha értelmes a lány, akkor meg fogja érteni:) meg neked is könnyebb lesz így.: ) am mennyi idősek vagytok?:)

18/L

2011. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma össze is jöttetek, de vasárnap találkoztok először ?! Vagy csak én értek valamit nagyon félre?
2011. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!


Utolsónak: Egy suliba járunk már tegnap is együtt voltunk csak még nem "jártunk" és ma össze jöttünk és ölelkeztünk, csókolóztunk meg stb..:)


Amúgy 16/F és 15/L

2011. jan. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!