Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes rá várni szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várni szerintetek?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nagyon de nagyon tetszik egy lány a sulinkba. Csomót szemezünk, nézzük egymást. Nemrég kiderült, hogy az egyik osztálytársam ismeri, így hát megkérdeztem tőle a nevét. Megnéztem facebookon és kiderült, hogy van pasija :S Mit csináljak?! Várjak rá? Biztos vagyok a kölcsönös szimpátiában... Várjak 1 hónapot vagy hagyjam a fenébe keressek más valakit és majd ha egyszer egyedülálló lesz próbálkozzak be nála? :S


Tök szar érzés volt ezt most megtudni, mert már nagyon beleéltem magam, hogy megismerhetem :S

Azt nem venné tolakodásnak ha bejelölném facebookon és ráírnék?


Bocsi ha hosszú lett. előre is köszi


2011. jan. 21. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy hónapot. Vagy kettőt. Esetleg egy évet. Vagy tízet. Várj rá életed végéig, biztos van értelme :)
2011. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Várjak 1 hónapot" Mert te tudod, hogy 1 hónapot kellene várnod? o.0 Jöhetnél hozzám is, nekem is lenne 1-2 kérdésem, hogy ki kivel mikor szakít...


Szerintem egyenlőre hagyd, ha megismersz mást addig, amíg ő szabad nem lesz, akkor már ő úgyis mindegy, ha nem, akkor meg ott az alkalom...

2011. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A válaszod lényegét leszűrtem, köszönöm!
2011. jan. 21. 15:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek ment az előző válaszom!

Második: példának írtam az egy hónapot :D

2011. jan. 21. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szakít is, mitől olyan biztos, hogy pont hozzád rohan majd?
2011. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lavieenrose ***** válasza:
100%
nem azt mondom h hagyd de ne (csak) vele foglalkozz...ha kapcsolatban van..úgyse tudod mikor lesz vége..fölösleges várni..ha nektek együtt kell lenni egyszer úgyis együtt lesztek..addig meg fölösleges kníoznod magad,ha van valakije. az meg h bejelölöd fészen és ráírsz az szerintem okés
2011. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: én nem mondtam, hogy biztos :) sőt nem is gondoltam azt!


4. válaszoló: köszönöm! :)

2011. jan. 21. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem facebookon és kiderült, hogy van pasija :S Mit csináljak?

Nézd, neked, hogy esne, ha valaki le akarná csapni a kezedről a barátnődet?

Nem szabad ráírnod facebookon. Várni sem érdemes, az előttem szóló is ahogy leírta. Ha vége is a kapcsolatának miért téged választan. Ismerkedj másokkal, aztán ki tudja lehet később tényleg megtalál téged.

2011. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!