Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmes, rendes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmes, rendes férfiak vannak még?

Figyelt kérdés

Valahogy mindeig kifogom a rideg,távolságtartó pasikat,és reménykedem benne,hogy van olyan,akire én vágyom.

Aki szeret megölelni,összebújva filmet nézni,csókolózni,beszélgetni,vagyis TUD SZERETNI.


2011. jan. 21. 12:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A tapasztalatok kellenek ahhoz, hogy rájöjjön az ember, arra, hogy milyen illetőbe is szeret bele igazán!


Mert azt akinek megengeded, hogy veled legyen, azt meg kell ismerned és amíg nem ismered addig nem szabad szeretned mert nem éri meg!26/f

2011. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen, de nem adom. :D (nem a kapcsolat elején vagyunk, 5 éve vagyunk együtt már)

21/L

2011. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék, az a baj, hogy soha nem érzem elégnek a szeretet és a törődést amit kapok :( Úgy érzem mindig, hogy én többet adok érzelmileg, figyelmességben, de nem kapom ezt vissza. Jó lenne olyan fiú, aki tényleg tudna udvarolni, és törődne is velem.:( Mostani párom is az elején nagyon odatette magát, de még nem is vagyunk régóta együtt és már kezd másmilyen lenni, szóval nemtom van-e olyan férfi, aki kitartóan figyelmes.
2011. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
utolsónak:ugyanígy érzek én is...de talán van remény,bár nem tudom hol lehetne ismerkedni
2011. jan. 22. 19:58
 25/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen lányokat mint te is kérdező, nehezen találnak meg a pasik főleg ha viszonylag jól is nézel ki...


De az a probléma, hogy az ilyen csajokat a legtöbb pasi leszarja! És az ilyen pasit akire ti vágytok szintén a legtöbb nő leszarja az a baj.


Magyarul, lehet h az elején amikor megismerkednek a párok, nem tűnik első látásra ilyennek a lány vagy a fiú, és ezért elutasítják, van akihez idő kell hogy megismerje az ember, de a legtöbb ember ESÉLYT SEM KAP!

2011. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az érzelmes, rendes férfit arról lehet megismerni, h nincs bnője ;)
2011. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is csalódtam már eleget..

Annyira vágyom egy őszinte, érzelmes fiúra, de ritka mint a fehér holló. Akikkel eddig találkoztam mind csak a szexre menne, én pedig arra vágyom hogy megbecsüljenek. Nem pedig arra hogy kihasználjanak.

2011. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!