Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmes, rendes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmes, rendes férfiak vannak még?

Figyelt kérdés

Valahogy mindeig kifogom a rideg,távolságtartó pasikat,és reménykedem benne,hogy van olyan,akire én vágyom.

Aki szeret megölelni,összebújva filmet nézni,csókolózni,beszélgetni,vagyis TUD SZERETNI.


2011. jan. 21. 12:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Vannak. De egy idő után beléjük lehet unni... Legalábbis magamon ezt tapasztalom. Senki se tudott úgy szeretni, ahogy én őket. Az ő bajuk. Majd jön valaki. Persze nekem is vannak igényeim.
2011. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hát,én nem unnám meg:)
2011. jan. 21. 12:50
 3/27 anonim ***** válasza:

Hát igen, a párom ezt szereti bennem :-) Legalábbis ezt mondja. Én pedig lelkesen hiszek neki :-)


Pedro

2011. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
vannak még ilyenek. én is ilyen srác vagyok pl.
2011. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Vannak. Az én párom is ilyen szerencsére. Imád bújni, ölelni, csókolni, nincs olyan reggel, hogy ne nyakcsókolgatással keltsen :) Imádom. Beszélgetni rengeteget szoktunk, egyéb okok miatt fél éve nem tudunk szeretkezni, ez a fél év nagyon sok beszélgetéssel telt el, és még mindig tudunk beszélgetni, persze alig várjuk már hogy újra élvezhessük egymást, máshogy is.

Csak kevés van belőlük ez tény.24N

2011. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is :)
2011. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Jó tudni, hogy legalább valamerre léteznek.

Én csak az érzéketlen taplókra találok...mindig..

2011. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Én ilyen vok, de nem kellenék neked.
2011. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Fülünyúl ***** válasza:

Jelen.

Nem kamu, nem vetítés, le lehet tesztelni, ugyanis én meg pont ilyet nem találok nőben, csak anyagias, felszínes, sznob és nagyon beképzelt nőkbe botlok mindig, akiknél sok az elvárás, de hogy azokat viszonozzák is arról már nem szól a fáma. :/

2011. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Rám az utolsó sor nagyon igaz, szóval vannak :)


16/f

2011. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!