Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmes, rendes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmes, rendes férfiak vannak még?

Figyelt kérdés

Valahogy mindeig kifogom a rideg,távolságtartó pasikat,és reménykedem benne,hogy van olyan,akire én vágyom.

Aki szeret megölelni,összebújva filmet nézni,csókolózni,beszélgetni,vagyis TUD SZERETNI.


2011. jan. 21. 12:47
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
az a baj h énis ilyen vagyok csak sokat csalódtam pár lányban:Spáran nemtudják értékelni a kedves aranyos odabújós pasikat.a lányoknak manapság pénz kell meg diszkós alfahímek:Sez van
2011. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

azért nem kell elkeseredni,nem minden lány olyan,lásd én:)

küldhettek privátot,beszélgethetünk ha van kedvetek:)

2011. jan. 21. 14:19
 13/27 anonim ***** válasza:

Hááát... én szerintem túl érzelmes vagyok. Amúgy nem engedek sokmindenkit magamhoz, így elsőre nem biztos, hogy kiderülne milyen vagyok. Meg egyszerűen az ilyen fiúkra ma már nincs igazán igény...

Egyébként mennyi idős vagy kérdező?

19/F

2011. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

az én barátom is valaha ilyen volt: kedves, bújós, udvarias stb., de valamilyen oknál fogva átalakult a két éves kapcsolatunk alatt...érdekes, pedig én ugyanolyan kedves, szeretgető maradtam:S és most egyik ámulatból a másikba esek, hogy egyáltalán biztos, hogy azzal az emberrel vagyok, akibe beleszerettem:(

24/L

2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, h aki ilyeneket kérdez, az azért nem talál kedves, érzelmes, stb. férfit, mert nem is ilyet keres, hanem jóképűt.
2011. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

24 vagyok...


utolsónak:ha jóképűt keresnék,akkor elmennék egy discoba pl és találhatnék...volt 2 nagyon helyes pasim,mindegyik megszívatott,úgyhogy elhiheted nekem,hogy nem az az elsődleges,hogy hogyan néz ki.

2011. jan. 21. 14:45
 17/27 A kérdező kommentje:

a 14:39es lánynak üzenem:


én is épp így jártam.Az elején mindenki kedves volt,bújós,és a végén meg megváltoztak:(

2011. jan. 21. 14:46
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de abban biztos vok, h én hiába vok ilyen, a külsőm miatt visszautasítanál.
2011. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
én kifejezetten az vagyok, de csak ha nőkről van szó. azt hozzá is teszem egyből, hogy sajnos. mivel mindig hülyének néznek emiatt, szóval nem mondanám ezt olyan jó dolognak. néha kifejezetten örülnék ha simán tapló lennék, egyszerűbb lenne az életem. na jó, azért hiszek még abban, hogy van egy ugyanilyen mint én, csak nőben :)
2011. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és még van rajtam kívül sok.

20F

2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!