Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kémiai vonzalom általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kémiai vonzalom általában kétoldalú vagy van hogy csak az egyik fél érzi nagyon?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedtem meg egy fiúval..nem történt még semmi komolyabb köztünk még de amikor magához ölel imádom érezni az illatát és itt a bőre természetes illatára gondolok nem pedig a parfümre. Ezek a kémiai érzések általában hogy működnek van olyan h csak én bolondulok meg tőle vagy általában a kémiai vonzalom az kétoldalú szokott lenni?
2011. jan. 21. 12:34
 1/6 poiu ***** válasza:
A fiúk ugyanígy éreznek. Remélem kölcsönös!
2011. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a fióknak ehhez nem kell illat, meg kémia.
2011. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*fiúknak
2011. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy expasim, akivel 4 éve jártam, kemény 3 hónapot voltunk együtt :D


Néha átjön, dumálgatunk... Eszméletlenül vonzódom hozzá, ő is hozzám. Én is imádom a bőre illatát.. Képtelen vagyok ellenállni neki, pedig van barátom lassan 3 éve.. :(

2011. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy egyoldalú létezik, a másikról nem tudok beszámolni.
2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ahány pali iránt így éreztem, szavak nélkül is levágta a másik, ill. én is érzem ha a másik kíván, anélkül hogy hozzám érne.
2011. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!