Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy egyáltalán járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy egyáltalán járni valakivel, hogy csak szereted de nem vagy szerelmes a párodba? :S Nekem ez "új", lehet csak én vagyok rosszul betanítva.17/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet. Nagyon sokan kapcsolatfüggők és nagyon sokan vannak úgy, hogy mindegy, hogy ki csak legyen valakije, hogy elmondhassa, hogy van valakije.

Én nem lennék képes rá, de hát ha nekik ez jó...

21/L

2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valahol már írták, hogy a lila köd egy 2 év alatt elmúlik... Ezután kell tudni, hogy képes vagy szeretni, és továbbra is együtt élni akár.
2011. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelemnek is lehetnek fokozatai.
2011. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
simán.
2011. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, még rosszabb körülmények között is vannak együtt emberek...Más kérdés, hogy megéri-e?
2011. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos jártam! Nem sajnos végül is, mert jó volt azért. :) Én valamiért világ életemben a fiúk természetébe, belső énjébe szerettem bele, de szinte halálosan. Nem voltam 1x sem szerelmes, sőt volt olyan párom, akit csúnyának is találtam, de valamiért úgy vonzott, hogy már fizikálisan szenvedtem attól, hogy ő nekem kell és imádom. 3x jártam eddig így. Imádtam mind3 barátomat, jó volt velük minden, csak szerelem nem volt semennyi a részemről. :) Viszont belsőleg szerelmes voltam... Érdekes érzés amúgy, ebből lesz aztán a se veled se nélküled kapcsolat, mert nem lesz teljes a boldogság, hogy nem vagy szerelmes, esetleg még csak nem is tetszik a párod. A szakítás után megfogadtam, hogy nem jövök soha többet olyannal össze, akibe nem vagyok szerelmes, mert tényleg képes vagyok a rózsaszín ködig beleszeretni bárkibe, akinek kedves a természete. :D


Járni lehet, de jól gondold meg, hogy érdemes-e. :)


19L

2011. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát, akkor én nagyon el voltam tévedve eddig, de tanulok a dologból.
2011. jan. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!