Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a tudtára finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára finoman, hogy nagyon büdös a szája?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki nagyon szép meg rendes... szoktam vele beszélgetni, jelenleg mellette ülök. Viszont annyira büdös a szája, hogy az valami elképesztő. Reggel mikor jön leül és beszél hozzám majdnem leszédülök a székről. Sokan azt beszélik, hogy azért büdös neki, mert mindig a szájába élveznek a pasik, és lenyeli.. Van benne talán valami, szó szerint döglött hal szaga van a szájának sőt van amikor erős szarszaga. Megbántani nem akarom, de valahogy tudtára kéne adni, mert így lassan az egész osztály szivatni fogja ezzel. 2-3 srác van aki már érezte és rögtön beszólt neki, hogy a szádba verték este, hogy ilyen büdös a szád? Én nem akarok bunkó lenni, mit csináljak?
2011. jan. 20. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

ez elég sz*r ügy :D


nem tudom.

2011. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Azeriel ***** válasza:
62%

adj neki rágót! figyelj ide a leírásod alapján te csak 14-16 között vagy ilyen hülyeséget hogy beleverték a szájába ez akkor szánalom így 1 másik embert alázni hogy szégyen.

lehet rossz a foga vagy lyukas vagy és azért...de mondom adj neki rágót és akkor le van tudva. remélem segítettem.


Üdv Azi bá

2011. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg az is lehet, hogy nem jól zár a gyomra. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, és tényleg nagyon gáz a leheletük. Sajnos erre neki, magának kéne odafigyelnie. Mond meg neki, finoman hogy kellemetlen a lehelete, és kínáld meg rágóval. Azt is megmondhatod neki, hogy már máskor is érezted, és lehet, hogy elkéne mennie orvoshoz, mert ez nem természetes,(bár valljuk be, elég sok embernek büdös a szája)de lehet tenni ellene. Mond, hogy nem akarod megbántani, de csak segíteni szeretnél, mert bírod őt!
2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy nem akarod megbántani, de szerinted menjen el orvoshoz, mert gyomorproblémája lehet, ugyanis bár nem érzi, de nagyon komoly büdös a lehellete. Gondolom igényes lány és nem higiénia lehet a baja. Erkölcsileg nem tudom milyen, de annak szerintem semmi köze nem lehet a dologhoz.
2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Egy trükk: egyszer amikor közel vagy hozzá befogod az orrod és egy pillanatnyi rosszullétel játszol, aztán úgy teszel, mintha nem történt volna semmi, és elszégyelled magad. Mindenfélét hazudozol, hogy csak ez meg az miatt volt. Úgyis le fog neki esni, hogy büdös a szája.
2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bányai Károly ***** válasza:
81%
A rossz lehelet orvosi neve halitózis, ha így keresel rá a neten sokat lehet róla megtudni. Vannak olyan orvosok, akik ennek a problémának a megoldására szakosodnak. Legtöbbször nem a rossz fogak, vagy fogmosás hiánya okozza, hanem táplálkozási-emésztési oka van. Mindenképpen mondd meg neki tapintatosan.
2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fülünyúl ***** válasza:
87%

Te: - Szia!

Lány: - Szia!

Te: - Fingottál?

Lány: - Nem.

Te: - Megint?

2011. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
UTOLSÓÓÓÓ besírtam XDDDDDDDDDD
2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!