Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a tudtára finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a tudtára finoman?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal.Ő sokkal jobb családi hátérrel rendelkezik mint én.Eleinte nem volt gond,megértette hogy nem szeretném ha költene rám.De mostanában....ha mondok valamit hogy tetszik megveszi,rám költ folyton.Nagyon jól esik a törődése de engem frusztál hogy nem tudom viszonozni.Próbáltam beszélni vele,mondtam hogy zavar hogy folyton egy vagyont költ rám de csak annyit mondott hogy szeret.Mondtam neki hogy jól esik meg minden de zavar.Nem szeretnék össze veszni vele meg semmi csak szeretném ha kicsit visszavenne.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

18/L


2010. szept. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


LEhet, hogy a barátodnak az ajándékozás az elsődleges szeretetnyelve.

2010. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha megpróbálod a tudtára adni hogy sok lesz amit ad, akkor ugyanúgy folytatja emrt a vér nem válik vízzé. és ő nem vár viszonzást mert egyszerűen élvezi hogy emgadhat neked dolgokat és ez az élvezet neki már elég ajándék tőled :D
2010. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád viszonozni? Az ajándékok igazi értéke nem pénzben kifejezhető. Adj neki apróságokat, vagy olyasmit, amit te magad készítettél.
2010. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nem tudom ismerőse, de a párkapcsolat elején közepé és szinte mindig is van egy bizonyos rózsaszín homály. vagyis nagyon szeretnék mindent megadni neki s amit lehet meg is adom, ezt hívjuk úgy hogy szeretet. teljesen mindegy a családi háttér. Költ rád fogadd el, szeret ennyi az egész inkább örülj a sok ajándéknak dolgoknak stb. jobb adni mint kapni :)

2010. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te is viszonozhatod az ő törődését: találj ki olyan programokat, ami nem kerül pénzbe, de élmény. Csinálj neki apró meglepiket, saját magad. Az többet ér minden drága cuccnál, és ha szeret, értékeli!
2010. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!